Notowania

net
28.08.2014 13:59

Netia ma strategię na najbliższe 10 lat. Jakie są główne cele?

Prezes Sawicki komentuje plotki dotyczące możliwości współpracy z siecią komórkową Play.

Podziel się
Dodaj komentarz
(alonzo76ok/CC/Flickr)

Netia na początku czwartego kwartału przedstawi długookresową strategię do 2025 roku - poinformował podczas czwartkowej konferencji prasowej prezes Netii Adam Sawicki.

_ - Na początku czwartego kwartału przedstawimy nową długoletnią strategię dla spółki na lata 2015-2025 _ - powiedział Sawicki.

We wcześniejszym komunikacie prasowym Netii informowano, że niedawno powołany prezes Netii Adam Sawicki prowadzi prace nad weryfikacją strategicznych celów finansowych i operacyjnych dla grupy.

Celem prac jest ustabilizowanie wyników finansowych oraz zwiększenie orientacji na wzrost i szanse konsolidacyjne, które są nadal obecne na polskim rynku telekomunikacyjnym.

Zaktualizowana strategia ma być przedstawiona radzie nadzorczej Netii w trzecim kwartale 2014 roku.

Prezes Sawicki, pytany przez dziennikarzy, o możliwość powiązań Netii z siecią komórkową Play, odpowiedział: - _ Podstawą każdej współpracy kapitałowej jest współpraca biznesowa. Czy będzie to współpraca biznesowa czy kapitałowa - to musimy się zastanowić. Żadna opcja nie jest wykluczona (...). Ta współpraca na razie jest taka sama, jak z Polkomtelem _.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

Tagi: net, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz