Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Pamapol ma umowę z ARiMR wartą 16,8 mln zł

0
Podziel się:

Cenos, spółka zależna spółki spożywczej Pamapol, zawarła umowę z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na dostarczenie artykułów spożywczych do organizacji charytatywnych.

Pamapol ma umowę z ARiMR wartą 16,8 mln zł
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Cenos, spółka zależna spółki spożywczej Pamapol, zawarła umowę z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na dostarczenie artykułów spożywczych do organizacji charytatywnych w ramach programu _ Dostarczanie nadwyżek żywności najuboższej ludności Unii Europejskiej _ realizowanego w 2011 roku. Wartość umowy wynosi 16,8 mln zł.

_ Na mocy Umowy Cenos zobowiązał się do dostarczenia w terminie do dnia 31 grudnia 2011 r. 2.967 ton ryżu białego, oraz 8.470 ton kaszy jęczmiennej z warzywami (artykuły spożywcze) na rzecz organizacji charytatywnych: Caritas Polska, Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej, Federacji Polskich Banków Żywności. Dostawy ww. artykułów spożywczych nastąpią w zamian za odbiór 41.728 ton ziarna jęczmienia znajdującego się w magazynach interwencyjnych Unii Europejskiej, na terenie Polski i Niemiec _ - czytamy w komunikacie.

Łączna wartość Umowy wynosi około 16,8 mln zł. Cenos obowiązany jest do odbioru jęczmienia w terminie nieprzekraczalnym do dnia 31 sierpnia 2011 r., z czego 70 proc. jego ilości winna być odebrana przed dniem 1 czerwca 2011 roku.

Dostawy odbywać się będą na podstawie miesięcznych harmonogramów dostaw uzgodnionych przez CENOS odrębnie z każdą z organizacji charytatywnych.

Narastająco w I-III kwartale 2010 roku Pamapol miał 3,12 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 0,10 mln zł straty rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 406,69 mln zł wobec 359,56 mln złotych.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)