Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Przegląd informacji ze spółek

0
Podziel się:
Przegląd informacji ze spółek
bEDiMzlx

Po wynikach za 9 miesięcy br. Orange Polska potwierdza prognozę skorygowanego wyniku EBITDA na poziomie 3,15-3,30 mld zł w całym 2016 r., podała spółka.

Orange Polska odnotowało 37 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w III kw. 2016 r. wobec 110 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Tegoroczny portfel zamówień Asseco South Eastern Europe (Asseco SEE) na poziomie przychodów jest wyższy o 13% r/r i wynosi 121,6 mln euro, poinformował prezes Asseco SEE Piotr Jeleński. Grupa zakłada, że cały bieżący rok będzie porównywalny do 2015 r.

bEDiMzlz

Akcje zwykłe na okaziciela serii A i B spółki Stelmet zadebiutują we wtorek, 25 października, na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, podała GPW.

Artifex Mundi liczy, że na przełomie I i II kwartału 2017 roku może mieć nawet dwa tytuły free-to-play będące na etapie, w którym inwestycja w ich marketing będzie opłacalna, poinformował ISBnews szef publishingu Kamil Urbanek.

Fabryka Grupy Boryszew - Maflow w Meksyku - rozpocznie w listopadzie br. produkcję komponentów dedykowanych dla samochodów VW Teramont, poinformowała spółka.

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW), Polsko-Białoruska Izba Handlowa i Przemysłowa oraz Białoruski Uniwersytet Państwowy podpisały list intencyjny w sprawie utworzenia Polsko-Białoruskiego Centrum IPO, podała giełda.

bEDiMzlF

Groclin może odegrać aktywną rolę w konsolidacji spółek branży wyposażenia i akcesoriów samochodowych, poinformował ISBnews prezes Andre Gerstner.

Groclin ma zapewniony wzrost organiczny w segmencie poszyć samochodowych, dzięki m.in. rozwojowi współpracy z Recaro Automotive oraz Oplem i rozważa kolejny po Ukrainie kierunek dla produkcji tego asortymentu - Bałkany, poinformował ISBnews prezes Andre Gerstner.

Groclin spodziewa się, że działalność projektowo-inżynierska będzie odpowiadać za 30-40% przychodów w ciągu 2 lat wobec ok. 15% obecnie. Wzrost tego biznesu zapewni rozwój organiczny zakupionej w tym roku CADM Automotive i ewentualne akwizycje, poinformował ISBnews prezes Andre Gerstner.

Budowa bloku C w Elektrowni Ostrołęka przyczyni się do redukcji poziomu emisji CO2 i tym samym wypełnienia przez Polskę zapisów porozumienia klimatycznego, poinformował prezes Energi Dariusz Kaśków.

bEDiMzlG

Grupa Organic Farma Z Zarząd T-Bull szacuje, że rozpoczęcie notowań 448 tys. akcji zwykłych na okaziciela serii, które GPW właśnie wprowadziła do Alternatywnego Systemu Obrotu na rynku NewConnect nastąpi do 10 listopada, podała spółka. drowia, po przejęciu sieci sklepów z żywnością ekologiczną Żółty Cesarz, planuje rozwój franczyzy i docelowo zamierza mieć 100 placówek, poinformował prezes Sławomir Chłoń.

Lokum Deweloper rozpoczął sprzedaż 190 lokali w ramach etapu Va Lokum Victoria we Wrocławiu, poinformowała spółka. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na I kwartał 2018 roku, podano także.

Industrial Milk Company (IMC) zakończyła zbiory roślin oleistych - słonecznika i soi, podała spółka. Wydajność obu upraw okazała się lepsza od wyników z ubiegłego roku i była wyższa od planu na ten rok, podano również.

Ovostar Union zwiększył produkcję jaj o 21% r/r do 1 078 mln sztuk w I-III kw. 2016 r., podała spółka. Wolumen sprzedaży wzrósł w ujęciu rocznym o 17% i wyniósł 766 mln szt.

bEDiMzlH

Archicom zawarł umowę kupna gruntu o powierzchni ok. 1,1 ha, położonego przy ul. Michała Kamieńskiego we Wrocławiu za cenę 6,12 mln zł netto, przeznaczonego w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego na zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, poinformowała spółka. Archicom planuje na tej działce budowę ok. 525 mieszkań.

Kernel Holding zwiększył sprzedaż zboża o 27,5% r/r do 1,18 mln ton w I kw. roku obrotowego 2016/2017 (zakończonym 30 września 2016 r.), podała spółka.

Zarząd Kernel Holding rekomenduje akcjonariuszom zatwierdzenie wypłaty 0,25 USD dywidendy na akcję z zysku za rok finansowy zakończony 30 czerwca 2016 r., podała spółka.

Projekt PZ Cormay pt. "Ekspansja eksportowa producenta urządzeń medycznych i materiałów diagnostycznych, podmiotu PZ Cormay S.A. na wybranych rynkach w 'Programie promocji branży sprzętu medycznego'" znalazł się na liście projektów, które Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) wybrała do dofinansowania w ramach Poddziałania 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych - Go to Brand POIR, podała spółka.

bEDiMzlI

Kernel Holding odnotował 225,15 mln USD skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w roku finansowym 2015/2016 (zakończonym 30 czerwca 2016 r.) wobec 106,93 mln USD zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

bEDiMzma
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)