Notowania

giełda
11-01-2018 (18:19)

Przegląd informacji ze spółek

Artifex Mundi planuje wydać (na platformy mobilne oraz PC/Steam) 3 nowe gry premium z gatunku HOPA w I kwartale 2018 r., podała spółka. Ponadto w tym okresie spółka planuje 4 premiery wydanych już wcześniej gier na nowych platformach.

Podziel się
Dodaj komentarz

Polnord nabył nieruchomość w Warszawie o powierzchni 12,5 tys. m2 na podstawie umowy przeniesienia, podała spółka.

Powszechny Zakład Ubezpieczeń (PZU) zamierza wypłacić dywidendę z zysku za 2017 i 2018 r. "na możliwie wysokim poziomie" i nie planuje emisji obligacji w najbliższych 12 miesiącach ze względu na brak potrzeb płynnościowych i kapitałowych. Grupa nie wyklucza akwizycji, ale priorytetem jest obecnie realizacja synergii w ramach spółek, poinformował członek zarządu PZU i PZU Życie oraz CFO Grupy Tomasz Kulik.

Gra "Castle of Heart" studia 7Levels pomyślnie przeszła proces certyfikacji na konsolę Nintendo Switch, podała spółka.

Auto Partner otworzył 9 nowych filii i zwiększył powierzchnię magazynową o ponad 20 tys. m2 do 75,5 m2 w 2017 r., podała spółka. W 2018 r. Auto Partner spodziewa się dobrych warunków biznesowych.

i2 Development zawarł umowę nabycia (przeniesienia) prawa użytkowania wieczystego i prawa własności nieruchomości położnej na terenie wrocławskiej dzielnicy Krzyki, obręb Grabiszyn, za kwotę 30,75 mln zł brutto, podała spółka. 

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG), Polska Grupa Górnicza (PGG), Jastrzębska Spółka Węglowa (JSW) i Tauron Polska Energia podpisały list intencyjny w sprawie rozwoju programu Geo-Metan dotyczącego wydobycia metanu z pokładów węgla, podał Tauron.

Scope Fluidics - inkubator startupów technologicznych - zgodnie z harmonogramem rozpoczyna drugi etap prac badawczo-rozwojowych nad systemem PCR|ONE, polegający na przygotowaniu technologii produkcji przemysłowej tego systemu. Industrializacja systemu planowana jest w pierwszych trzech kwartałach 2018 roku. Wraz z uzyskaniem rejestracji i certyfikacji na polskim rynku, spółka uzyska możliwość wejścia na rynki UE - w pierwszej kolejności będą to: Niemcy, Włochy, Francja, Hiszpania lub Wielka Brytania, poinformował ISBnews członek zarządu Marcin Izydorzak.

KH 1, spółka zależna Marvipol Development, zawarł z osobą fizyczną niepowiązaną z grupą kapitałową Marvipol Development umowę sprzedaży dwóch nieruchomości o łącznej powierzchni ok. 0,3 ha zlokalizowanych w Śródmieściu w Warszawie, podał Marvipol Development. Łączna kwota wyniosła 21,55 mln zł.

Prezes Plaza Centers Dori Keren odejdzie ze stanowiska pod koniec marca br., podała spółka.

MCI.PrivateVentures FIZ rozpoczął przyjmowanie zapisów w ramach trzeciej serii obligacji o wartości 40 mln zł, poinformował MCI Capital. Zapisy potrwają maksymalnie do 26 stycznia 2018 r. lub wyczerpania puli obligacji serii P1C. Wartość całego programu publicznych emisji obligacji to maksymalnie 200 mln zł.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Auto Partner wyniosły 69,4 mln zł w grudniu 2017 r., co oznacza wzrost o 20,18% r/r, podała spółka.

Oferta konsorcjum Ursus Bus została uznana za najkorzystniejszą w przetargu zorganizowanym przez PKM Katowice i dotyczącym dostawy 5 sztuk fabrycznie nowych autobusów miejskich, niskopodłogowych o napędzie elektrycznym, poinformowała spółka. Wartość oferty brutto wynosi 10,33 mln zł, podano także.

Tagi: giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
11-01-2018

dolarekCześć. Szukam opini na temat Hot forex? Słyszałem, że warto wejść.

Rozwiń komentarze (1)