Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Rekomendacja trzymaj dla Cinema City

0
Podziel się:

Analitycy DM PKO BP wycenili spółkę na ponad 30 złotych.

Rekomendacja trzymaj dla Cinema City
(Cinema City)

Analitycy DM PKO BP, w raporcie z 19 września, rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla Cinema City od zalecenia trzymaj z ceną docelowa na poziomie 34 zł.

W czwartek na zamknięciu sesji giełdowej kurs spółki wynosił 31 zł. Analitycy DM PKO BP prognozują, że w tym roku Cinema City wypracuje 20 mln euro zysku netto, 33 mln euro zysku EBIT i 64 mln euro EBITDA przy przychodach na poziomie 299 mln euro.

_ - Nasze prognozy zakładają 7-procent wzrost przychodów w 2013 roku przy marży brutto na sprzedaży i marży EBITDA porównywalnej z 2012 r. Zwiększenie aktywów o nieruchomości, które generują niewielką wartość EBITDA oraz dłużne finansowanie powoduje negatywne saldo działalności finansowej, a co za tym idzie spadek zysku netto w 2013 r. o 18 procent rok do roku. Spodziewamy się niewielkiego wzrostu zysku netto od 2014 roku, za sprawą dalszego wzrostu sprzedaży związanej z nowymi otwarciami w końcu 2013 (wzrost liczby ekranów o 3,9 procent rok do roku) i dalszą inflacją cen biletów, oraz stabilnych marż _ - napisano w raporcie.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)