Notowania

chemia
03.01.2017 13:21

RN Grupy Lotos ogłosiła konkurs na prezesa i wiceprezesa ds. produkcji

Podziel się
Dodaj komentarz

Rada nadzorcza Grupy Lotos ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska prezesa i wiceprezesa ds. produkcji, podała spółka. Kandydaci mogą zgłaszać się do 5 stycznia br.

"Termin przyjmowania zgłoszeń upływa w dniu 5 stycznia 2017 roku o godz. 15.00 (decyduje data i godzina doręczenia zgłoszenia do siedziby spółki w Gdańsku, przy ul. Elbląskiej 135)" - czytamy w komunikacie.

Otwarcie zgłoszeń nastąpi w dniu 9 stycznia 2017 r. Kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne, które odbywać się będą od 11 stycznia 2017 r.

9 listopada 2016 r. rada nadzorcza Grupy Lotos odwołała ze stanowiska prezesa Roberta Pietryszyna i powierzyła pełnienie obowiązków prezesa Marcinowi Jastrzębskiemu. 14 grudnia ub.r. ze stanowiska wiceprezesa ds. korporacyjnych został odwołany Przemysław Marchlewicz.

Grupa Lotos jest zintegrowanym pionowo koncernem naftowym, który zajmuje się poszukiwaniem i wydobyciem ropy naftowej, jej przerobem oraz sprzedażą hurtową i detaliczną wysokiej jakości produktów naftowych. W 2015 r. Grupa Lotos odnotowała 22,7 mld zł skonsolidowanych przychodów.

Tagi: chemia, farmacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz