Notowania

budownictwo
31.08.2016 12:44

Ronson sprzedał 90% mieszkań w I etapie osiedla Kamienica Jeżyce w Poznaniu

Podziel się
Dodaj komentarz

Ronson Development zakończył realizację I etapu osiedla Kamienica Jeżyce, położonego przy ul. Kościelnej w centrum Poznania, poinformowała spółka. Przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie nabywców znalazło ponad 90% ze 144 mieszkań, podano również.

"Kamienica Jeżyce to bardzo korzystna propozycja dla osób poszukujących dużego, rodzinnego mieszkania. Doskonała lokalizacja osiedla z łatwym dostępem do szkół i terenów zielonych, takich jak Park Sołacki czy Jezioro Rusałka, w połączeniu z propozycją dobrze doświetlonych, przestronnych mieszkań, to kompleksowa odpowiedź na potrzeby młodych rodzin" - powiedział dyrektor sprzedaży i marketingu Andrzej Gutowski, cytowany w komunikacie.

Osiedle Kamienica Jeżyce liczy w ramach dwóch etapów 295 lokali. W ramach zakończonego pierwszego etapu powstało 144 mieszkań, z czego ponad 90% zostało sprzedanych jeszcze przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. W ofercie wciąż dostępne są mieszkania trzy i czteropokojowe o powierzchni 59-113 m2. Zakończenie drugiego etapu Kamienicy Jeżyce planowane jest na I kwartał 2017 r., podano również.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2015 r. sprzedała 906 mieszkań, tj. o 27% więcej niż rok wcześniej.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz