Notowania

ronson
04.07.2014 10:30

Ronson sprzedał 210 lokali netto

W całym pierwszym półroczu deweloper znalazł nabywców na 416 lokali.

Podziel się
Dodaj komentarz
(jhorrocks/iStockphoto)

Ronson sprzedał w II kwartale 2014 roku 210 lokali netto z uwzględnieniem umów rezerwacyjnych, wobec 163 mieszkań w analogicznym okresie roku ubiegłego. W pierwszym półroczu deweloper znalazł nabywców na 416 lokali.

Spółka podała w komunikacie, że wynik sprzedaży za drugi kwartał oraz za całe pierwsze półrocze 2014 r. obejmuje 48 umów rezerwacyjnych zawartych w projekcie Moko na warszawskim Mokotowie. Obecnie Ronson Development czeka na uprawomocnienie pozwolenia na budowę dla tego projektu.

Deweloper poinformował, że w pierwszym półroczu największą liczbę nabywców znalazły warszawskie projekty: Verdis – 81 lokali, Espresso – 79 lokali oraz Sakura – 66 lokali.

_ - Sytuacja na rynku mieszkaniowym jest korzystna, klienci chętnie kupują nowe mieszkania. W związku z tym w drugim półroczu zamierzamy uruchomić kolejne projekty, w tym przede wszystkim kolejne dwie nowe lokalizacje w Warszawie - przy ulicy Jaśminowej oraz przy ulicy Skierniewickiej, jak również trzeci etap projektu Espresso (również w Warszawie) oraz nową inwestycję przy ulicy Kościelnej w Poznaniu na Jeżycach _ - powiedział, cytowany w komunikacie prasowym, Tomasz Łapiński, dyrektor finansowy Ronsona.

Tagi: ronson, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz