Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Ruch będzie sprzedawał karty pre-paid PTC

0
Podziel się:

Polska Telefonia Cyfrowa cofnęła wypowiedzenia umów dotyczących dystrybucji przez Ruch doładowań kart pre-paid w systemach "Heyah" i "Tak Tak".

Ruch będzie sprzedawał karty pre-paid PTC
(ruch.com.pl)

Polska Telefonia Cyfrowa cofnęła wypowiedzenia umów dotyczących dystrybucji przez Ruch doładowań kart pre-paid w systemach _ Heyah _ i _ Tak Tak _.

Obie spółki negocjują zawarcie nowej umowy, które powinno nastąpić do 30 kwietnia - poinformował Ruch w komunikacie. PTC pod koniec listopada 2009 roku wypowiedziała spółce Ruch umowy o dystrybucji kart.

_ W dniu 12 kwietnia 2010 r. do spółki wpłynęły podpisane dokumenty potwierdzające cofnięcie przez Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. wypowiedzeń umów dotyczących dystrybucji przez Ruch SA doładowań kart pre-paid w formie kart zdrapek (fizycznych) w systemach Heyah i TAK TAK _ - napisano w komunikacie.
_ _

_ Strony uzgodniły przejściowe warunki współpracy handlowej do dnia 30 kwietnia 2010 r. kiedy to nastąpi rozwiązanie umów z PTC Sp. z o.o. na zasadzie porozumienia stron. Strony negocjują zawarcie nowej umowy, co powinno nastąpić do dnia 30 kwietnia 2010 r. _ - dodano.

Ruch informował wcześniej, że powodem wypowiedzenia obu umów był brak akceptacji przez Ruch zaproponowanych przez PTC nowych warunków handlowych - mniej korzystnych dla Ruchu.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)