Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

SecoWarwick podpisał umowy za blisko 30 mln złotych

0
Podziel się:

Grupa podpisała w ostatnim czasie nowe umowy o łącznej wartości blisko 30 mln złotych. Wśród kontraktów jest umowa dla przemysłu nuklearnego, realizowana przez Seco/Warwick Corporation (USA).

SecoWarwick podpisał umowy za blisko 30 mln złotych
(Palko72/Dreamstime.com)

Grupa Seco/Warwick podpisała w ostatnim czasie nowe umowy o łącznej wartości blisko 30 mln złotych. Wśród najważniejszych kontraktów jest umowa dla przemysłu nuklearnego, realizowana przez Seco/Warwick Corporation (USA).

_ Pozyskane w ostatnim czasie kontrakty dotyczą głównie dostawy specjalistycznych pieców próżniowych, pieców do obróbki cieplnej w atmosferach oraz linii do lutowania wymienników ciepła dla renomowanych firm europejskich, w tym polskich, oraz spółek amerykańskich z branży motoryzacyjnej, lotniczej i energetyki jądrowej. Większość podpisanych przez Grupę umów zostanie zrealizowana pod koniec bieżącego lub na początku przyszłego roku _ – czytamy w komunikacie.

_ - W 2010 roku widzimy efekty intensywnej pracy wszystkich spółek Grupy, a nasz portfel zamówień systematycznie zwiększa się. Podpisaliśmy w ostatnim czasie umowy zarówno z nowymi klientami, ale również ze stale współpracującymi z nami renomowanymi firmami z takich branż jak motoryzacyjna, czy lotnicza. Bardzo nas cieszy rozwój współpracy z branżą energetyki jądrowej, o którą od jakiegoś czasu intensywnie zabiegaliśmy. Są to dla nas kolejne ważne referencje z tego segmentu rynku, który oceniamy jako bardzo perspektywiczny _ - powiedział prezes Leszek Przybysz.

_ - Prowadzimy bardzo intensywne działania sprzedażowe, gdyż chcemy skorzystać z poprawiającej się sytuacji w niektórych branżach. Nowo podpisane umowy, ze względu na termin ich realizacji, przełożą się na nasze wyniki finansowe głównie w czwartym kwartale tego roku oraz w I kwartale 2011 roku _ – dodał Przybysz.

Spółka Seco/Warwick miała 4,38 mln zł skonsolidowanej straty netto w I kw. 2010 roku wobec 3,94 mln zł zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wyniosły 21,97 mln zł wobec 39,48 mln zł rok wcześniej.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)