Notowania

bdx
23.10.2009 15:06

Spółka Budimexu wygrała przetrag na 84 mln złotych

Budimex-Dromex ma wybudować węzeł Parłówko wraz z obwodnicą miejscowości Truszyn i miejscowości Ostromice w ciągu drogi krajowej Nr 3

Podziel się
Dodaj komentarz
(kozmoat98/iStockphoto)

Oferta Budimex Dromex, spółki zależnej od Budimeksu, została uznana za najkorzystniejszą w przetargu na budowę węzła Parłówko wraz z obwodnicą miejscowości Truszyn i miejscowości Ostromice w ciągu drogi krajowej Nr 3. Wartość kontraktu netto wynosi 84 mln złotych.

Zarząd Budimeksu poinformował, że w dniu 23 października 2009 roku otrzymał od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinie informację o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu ograniczonego na zadanie "_ Budowa węzła Parłówko wraz z obwodnicą miejscowości Truszyn i miejscowości Ostromice w ciągu drogi krajowej Nr 3 _.

Termin rozpoczęcia ustalono na nie później niż w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy, a termin zakończenia na 21 miesięcy od daty rozpoczęcia, podano także.

Spółka budowlana Budimex miała 66,88 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I poł. 2009 roku wobec 44,22 mln zł zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wyniosły 1477,64 mln zł wobec 1486,15 mln zł rok wcześniej.

Tagi: bdx, gpw, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz