Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Spółka z GPW ogłosi wezwanie na 150 tysięcy akcji

0
Podziel się:

Comp pozyskał kredyt na sfinansowanie buy-backu i po sesji ogłosi wezwanie na około 150 tys. akcji własnych po cenie kilka proc. wyższej od wczorajszego zamknięcia.

Spółka z GPW ogłosi wezwanie na 150 tysięcy akcji
(Yuri_Arcurs/iStockphoto)

Comp pozyskał kredyt na sfinansowanie buy-backu i po sesji ogłosi wezwanie na około 150 tys. akcji własnych po cenie kilka proc. wyższej od wczorajszego zamknięcia - poinformowało PAP źródło zbliżone do transakcji._ _

_ - Comp pozyskał dług na sfinansowanie skupu akcji własnych i po sesji ogłosi wezwanie na około 150 tys. akcji. Cena w wezwaniu będzie kilka proc. wyższa od ceny z wczorajszego zamknięcia _ -powiedziało PAP źródło.

We wtorek na zamknięciu akcje Compu kosztowały 63,7 zł. WZ Compu pod koniec czerwca 2012 r. upoważniło zarząd do nabycia do 469.513 akcji za cenę od 40 do 80 zł za szt. Upoważnienie obowiązuje do końca 2013 r.

Wcześniej spółka sygnalizowała, że jeśli będzie robiła buy-back to z pewnością poprzez publiczny skup (wezwanie), tak aby zapewnić równą możliwość dostępu do oferty.

Comp przy ostatnich wezwaniach współpracował z DI BRE Banku. Comp w połowie 2010 r. ogłosił wezwanie na 7 proc. swoich akcji po 70 zł za sztukę. Rynkowa cena akcji była wówczas na poziomie około 67,5 złotego.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)