Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Unikalne narzędzia i profesjonalne analizy

0
Podziel się:

Money.pl przedstawia nową odsłonę serwisu giełdowego.

Unikalne narzędzia i profesjonalne analizy
(H-Gall/iStockphoto)

Notowania giełdowe, interaktywne wykresy, komentarze i analizy ekspertów, rozbudowane profile spółek giełdowych, a przede wszystkim unikalne narzędzia dla indywidualnych inwestorów – to wszystko w nowoczesnym i przejrzystym layoucie. Money.pl uruchomiło odświeżony serwis giełdowy.

Jedna z najpopularniejszych sekcji w Money.pl przeszła gruntowną przebudowę. W nowej _ Giełdzie _poza odświeżonym layoutem i intuicyjną nawigacją znajdziemy wszystko to, czego amatorzy inwestowania mogą poszukiwać w serwisie giełdowym. Notowania różnorodnych instrumentów finansowych, które można śledzić na interaktywnych wykresach, najświeższe wiadomości z rynków finansowych, a także komentarze analityków Money.pl oraz instytucji finansowych.

Nie zabrakło dobrze znanego użytkownikom Money Analitics, który pozwala na zestawienie na wykresie dowolnych danych finansowych z archiwów Money.pl takich jak notowania dowolnych spółek czy indeksów z kursami walut, surowców, wskaźnikami makroekonomicznymi itd.

Prognoza giełdowa Money.pl

_ - Najciekawszym narzędziem, jakie prezentujemy naszym użytkownikom w nowej Giełdzie jest Analizator Spółek. Jest to unikalna porównywarka, która pozwala na selekcjonowanie spółek według zadanych wskaźników takich jak C/P, kapitalizacja, ROE itp. Co najważniejsze, Użytkownicy mogą dokonywać analiz online całkowicie bezpłatnie - _ mówi Tomasz Bonek, redaktor naczelny Money.pl. _ - Analizator jest w tym momencie jedynym takim narzędziem dostępnym w sieci bez dodatkowych opłat - _ dodaje.

Użytkownicy znajdą w serwisie kompletne informacje o spółkach giełdowych, aktualne i archiwalne dane z raportów finansowych spółek z możliwością tworzenia dowolnych wykresów. Po zalogowaniu mają ponadto możliwość dowolnego kreowania swojego Portfela i podglądu notowań spółek, którymi są zainteresowani.

Bądź na bieżąco z sytuacją na rynkach Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

giełda
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)