Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Waryński i Dantex wprowadziły do sprzedaży 151 mieszkań w inwestycji Miasto Wola

0
Podziel się:
Waryński i Dantex wprowadziły do sprzedaży 151 mieszkań w inwestycji Miasto Wola

Grupa Waryński i Dantex rozpoczęły sprzedaż V fazy inwestycji Miasto Wola, w ramach której powstaną dwa siedmiokondygnacyjne budynki (H i I), w których znajdzie się 151 mieszkań o powierzchni od 24 m2 do 76 m2, poinformował Waryński w komunikacie. Rozpoczęcie prac budowlanych przewidziano na II kw. 2017 r., podano również.

"Na terenach, które przez lata kojarzone były wyłącznie z działalnością przemysłową, wspólnie z naszym partnerem, realizujemy koncepcję osiedla, oferującego nie tylko komfortowe warunki do zamieszkania, lecz także spędzania wolnego czasu i rekreacji. Sprzyja temu m.in. unikalny ,,miejski" charakter projektu, którego istotnym elementem są zaaranżowane na osiedlu wewnętrzne uliczki. Dotychczasowe wyniki sprzedaży oraz utrzymujące się na wysokim poziomie zainteresowanie klientów pokazują, że z naszą koncepcją trafiliśmy w gusta osób poszukujących mieszkania właśnie w tym rejonie Warszawy. Jesteśmy przekonani, że również piąta faza Miasta Wola spotka się z bardzo optymistycznym przyjęciem" - powiedział prezes Mirosław Łoziński, cytowany w komunikacie.

Piąta faza inwestycji obejmuje realizację dwóch kaskadowych budynków, z których jeden został zaprojektowany na planie litery "L" (budynek H), a drugi na planie litery "U" (budynek I). Ceny za 1 m2. lokali w piątej fazie Miasta Wola rozpoczynają się od 6 737 zł brutto.podano również.

"Aktualnie, w sprzedaży oprócz budynku H i I, znajdują się również mieszkania realizowane w ramach trzeciej i czwartej fazy Miasta Wola" - czytamy w komunikacie.

Projekt architektoniczny inwestycji przygotowała pracownia 4AM Architekci. Docelowo na działce o powierzchni około 34 tys. m2 przy ul. Jana Kazimierza powstanie nowoczesny kompleks, składający się z budynków mieszkalnych liczących od sześciu do dziewięciu kondygnacji, w których znajdzie się ok. 820 mieszkań. Łączna powierzchnia użytkowa inwestycji wyniesie ok. 48 tys. m2, podano także.

Grupa Waryński, której głównym akcjonariuszem jest MARS Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, koncentruje się na aktywności deweloperskiej i zarządzaniu nieruchomościami.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)