Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

WZA Zelmera zdecyduje o zbyciu części przedsiębiorstwa

0
Podziel się:

WZA Zelmera zwołane na 30 czerwca zdecyduje o wyrażeniu zgody na zbycie zorganizowanej części przedsiębiorstwa w postaci oddziału elektroniki oraz oddziału rehabilitacji, pracy chronionej i produkcji podzespołów.

WZA Zelmera zdecyduje o zbyciu części przedsiębiorstwa
(zelmer.pl)

WZA Zelmera zwołane na 30 czerwca zdecyduje o wyrażeniu zgody na zbycie zorganizowanej części przedsiębiorstwa w postaci oddziału elektroniki oraz oddziału rehabilitacji, pracy chronionej i produkcji podzespołów - wynika z projektów uchwał na WZA.

Zelmer podał, że realizując program zmiany modelu biznesowego i przygotowań do uruchomienia nowego zakładu produkcyjnego przeprowadził w 2009 r. wydzielenie dwóch zakładów produkcyjnych do zewnętrznych spółek, a kolejny etap projektu polega na wydzieleniu kolejnych funkcji produkcyjnych i zbyciu zorganizowanej części przedsiębiorstwa.

_ Wydzieloną produkcję przejmą podmioty zewnętrzne. Przeprowadzany jest proces wyboru i rozmów z podmiotami zainteresowanymi przejęciem największego zakresu produkcji wraz z pracownikami wykonującymi wydzielaną produkcję na podstawie art. 231 Kodeksu pracy _ - napisał zarząd w uzasadnieniu do uchwały.

_ Celem projektu jest dostosowanie zakresu operacji produkcyjnych do ich docelowego zakresu w nowym zakładzie produkcyjnym. Celem długoterminowym projektu jest wzrost wartości spółki bazujący na wyższym zwrocie z zaangażowanych kapitałów i zmniejszeniu ryzyka prowadzonej działalności produkcyjnej. Podejmowane działania pozytywnie wpłyną na rozwój sprzedaży i oferty produktowej _ - dodano.

giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)