Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zapisy w wezwaniu na akcje TU Europa przedłużone

0
Podziel się:

Wydłużenie zapisów spowodowane jest nieziszczeniem się jednego z warunków prawnych nabycia akcji TU Europa, tj. niewydaniem przez KNF decyzji o braku sprzeciwu odnośnie nabycia przez wzywających akcji zgodnie z treścią wezwania.

Zapisy w wezwaniu na akcje TU Europa przedłużone
(Yuri_Arcurs/iStockphoto)
bFeatUtN

Zapisy w wezwaniu do sprzedaży akcji TU Europa zostały przedłużone do 30 kwietnia - poinformował w komunikacie UniCredit CAIB, pośredniczący w wezwaniu.

Zgodnie z komunikatem, wydłużenie zapisów spowodowane jest nieziszczeniem się jednego z warunków prawnych nabycia akcji TU Europa, tj. niewydaniem przez KNF decyzji o braku sprzeciwu odnośnie nabycia przez wzywających akcji zgodnie z treścią wezwania, do dnia 30 marca 2012 roku.

W przypadku niewydania przez KNF decyzji o braku sprzeciwu odnośnie nabycia przez wzywających akcji do 30 kwietnia 2012 r., wzywający zastrzegają sobie możliwość dalszego (jednokrotnego albo kilkakrotnego) przedłużenia terminu, jednak nie później niż do 25 maja 2012 roku.

bFeatUtP

Talanx International i Meiji Yasuda Life wezwali do sprzedaży akcji TU Europa w grudniu 2011 roku. Wzywający zamierzają nabyć do 9.450.000 akcji TU Europa, stanowiących 100 proc. kapitału spółki. Zamierzają nabyć akcje pod warunkiem, że złożone zapisy obejmować będą co najmniej 4.725.001 akcji, co stanowi 50 proc. plus jeden całkowitej liczby akcji TU Europa. Cena nabycia akcji została ustalona na 193 zł za akcję.

bFeatUtV

<pre>Zapisy w wezwaniu na akcje TU Europa przedłużone do 30 kwietnia 30.03. Warszawa (PAP) - Zapisy w wezwaniu do sprzedaży akcji TU Europa zostały przedłużone do 30 kwietnia - poinformował w komunikacie UniCredit CAIB, pośredniczący w wezwaniu. Zgodnie z komunikatem, wydłużenie zapisów spowodowane jest nieziszczeniem się jednego z warunków prawnych nabycia akcji TU Europa, tj. niewydaniem przez KNF decyzji o braku sprzeciwu odnośnie nabycia przez wzywających akcji zgodnie z treścią wezwania, do dnia 30 marca 2012 r. W przypadku niewydania przez KNF decyzji o braku sprzeciwu odnośnie nabycia przez wzywających akcji do 30 kwietnia 2012 r., wzywający zastrzegają sobie możliwość dalszego (jednokrotnego albo kilkakrotnego) przedłużenia terminu, jednak nie później niż do 25 maja 2012 r. Talanx International i Meiji Yasuda Life wezwali do sprzedaży akcji TU Europa w grudniu 2011 r. Wzywający zamierzają nabyć do 9.450.000 akcji TU
Europa, stanowiących 100 proc. kapitału spółki. Zamierzają nabyć akcje pod warunkiem, że złożone zapisy obejmować będą co najmniej 4.725.001 akcji, co stanowi 50 proc. plus jeden całkowitej liczby akcji TU Europa. Cena nabycia akcji została ustalona na 193 zł za akcję.

bFeatUuq
giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)