Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
ovo
27.04.2012 09:50

ZWZ Ovostar ma upoważnić radę do emisji akcji

Akcjonariusze producenta jaj działającego na Ukrainie, Ovostar Group, mają zdecydować 7 czerwca o upoważnieniu rady dyrektorów do emisji akcji w ramach kapitału docelowego w okresie najbliższych 5 lat oraz skupowania akcji własnych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter)

Akcjonariusze producenta jaj działającego na Ukrainie, Ovostar Group, mają zdecydować 7 czerwca o upoważnieniu rady dyrektorów do emisji akcji w ramach kapitału docelowego w okresie najbliższych 5 lat oraz skupowania akcji własnych spółki w ciągu 18 miesięcy od daty walnego, wynika z projektów uchwał.

Akcje skupione w ramach buy-backu mają zostać wykorzystane na programy opcyjnie lub inne cele korporacyjne, podano w projektach uchwał.W raporcie rocznym spółka podała, że jej całkowite potrzeby kapitałowe na dalszą ekspansję sięgają 50 mln USD i rozważane jest finansowanie ze środków wypracowywanych z działalności operacyjnej, kredytów bankowych jak również z nowej emisji akcji.

Ovostar Union N.V., miał 20,13 mln USD skonsolidowanego zysku netto w 2011 roku wobec 9,16 mln USD zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wyniosły 50,63 mln USD wobec 37,03 mln USD rok wcześniej.

Tagi: ovo, ovostar, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz