Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
transport
24.03.2020 13:54

Wizz Air zamyka wszystkie bazy w Polsce do 1 maja

Wizz Air ogłosił, że w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19 zamyka wszystkie bazy w Polsce. Ponowne otwarcie nastąpi 1 maja 2020 r.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Stale monitorujemy trudną dla nas wszystkich i stale zmieniającą się sytuację dotyczącą pandemii COVID-19. Po wnikliwej analizie wszystkie nasze bazy w Polsce (w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie) zostają zamknięte. Dziękujemy kolegom z polskich baz za ich ciężką pracę i mamy nadzieję, że sytuacja wkrótce się poprawi" - powiedziała manager ds. komunikacji korporacyjnej Paulina Gosk, cytowana w komunikacie.

W wyniku ogłoszonych przez premiera Mateusza Morawieckiego restrykcji obowiązujących od 15 marca 2020 roku dotyczących wszystkich międzynarodowych połączeń lotniczych do Polski, linia zawiesiła wszystkie loty z i do Polski do odwołania. Od 15 marca 2020 roku obcokrajowcy nie mogą być wpuszczani do Polski, a obywatele Polski przybywający z zagranicy są poddawani kwarantannie, przypomniał Wizz.

Wizz Air jest największą niskokosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej, jej flota składa się z ok. 120 samolotów typu Airbus A320 i A321 latających z 25 baz na ponad 700 trasach łączących ponad 150 lokalizacji w 45 krajach.

Tagi: transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
24-03-2020

adamArtykuł o liniach lotniczych...a na zdjęciu TIRy. Komuś w Redakcji już się od tego wirusa kreci w glowie.

24-03-2020

AntonI bardzo dobrze w końcu będziemy mieć niskie emisje gazów cieplarnianych powietrze i ziemia chwiłowo zostanie oczyszczony, chwała wirusówi bo … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (2)