Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
06.03.2020 12:00

Zapisy na obligacje Vivid Games o wart. do 5 mln zł rozpoczną się 9 marca

Vivid Games rozpocznie 9 marca zapisy na dwuletnie obligacje serii B o oprocentowaniu stałym 8,5%, podała spółka. Z emisji papierów dłużnych bydgoska spółka zamierza pozyskać do 5 mln zł.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Obligacje Vivid Games zostaną wyemitowane w trybie emisji publicznej o łącznej wartości nieprzekraczającej równowartości 5 mln zł. Bydgoska spółka oferuje inwestorom do 5 000 obligacji serii B o wartości nominalnej 1000 zł każda równej cenie emisyjnej. Minimalny zapis to 10 obligacji. Oprocentowanie obligacji jest stałe i wynosi 8,5% w skali roku. Termin wykupu papierów ustalono na 17 kwietnia 2022 r. Obligacje zostaną zabezpieczone przez ustanowienie zastawu na majątkowych prawach autorskich do gry 'Real Boxing 1', weksel in blanco wystawiony przez spółkę oraz oświadczenie spółki o poddaniu się egzekucji. Przydział obligacji nastąpi do 17 kwietnia 2020 r. Papiery nie będą wprowadzane do obrotu w Alternatywnym Systemie Obrotu Catalyst. Oferującym jest Dom Maklerski Ventus S.A." - czytamy w komunikacie.

9 marca spółka udostępni do publicznej wiadomości Memorandum Informacyjne dotyczące oferty, zawierające szczegółowe warunki emisji obligacji. Zapisy potrwają do 31 marca.

10 stycznia Vivid Games podjęło decyzję o publicznej emisji obligacji o łącznej wartości nominalnej nie mniejszej niż 5 mln zł, z przeznaczeniem na spłatę obligacji serii A oraz finansowanie inwestycji planowanych przez spółkę w roku 2020.

Vivid Games działa na rynku gier od 2006 r. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne. Dotychczas najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest światowy hit "Real Boxing". Vivid Games zadebiutował w 2016 r. na rynku głównym GPW, przenosząc notowania z NewConnect.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz