Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rynek spożywczy
12.02.2019 12:25

ZM Kania wybierze doradcę w procesie pozyskania potencjalnego inwestora

Zakłady Mięsne Henryk Kania jest w trakcie wyboru doradcy, który wesprze spółkę w procesie potencjalnego pozyskania istotnego lub strategicznego inwestora, poinformowała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zarząd Henryk Kania z siedzibą w Pszczynie informuje, że przyjął uchwałę dotyczącą rozpoczęcia procedury wyboru doradcy w procesie potencjalnego pozyskania istotnego lub strategicznego inwestora, w tym badania możliwości dokonania strategicznych zmian struktury bilansu lub struktury własnościowej spółki. Zarząd zakłada, że w wyniku tego procesu może (lecz nie musi) podjąć decyzję o podjęciu działań w celu pozyskania znaczącego inwestora (w tym branżowego lub private equity)" - czytamy w komunikacie.

Głównym zadaniem doradcy będzie analiza ofert oraz wypracowanie w porozumieniu z zarządem rekomendacji dla rady nadzorczej w wyżej wymienionym zakresie, podano także.

"Uchwała została przyjęta w związku z obserwowanym wzmożonym zainteresowaniem spółką ze strony potencjalnych istotnych i strategicznych inwestorów" - czytamy także.

Zakłady Mięsne Henryk Kania są notowane na rynku głównym warszawskiej giełdy od marca 2012 r.

Tagi: rynek spożywczy, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz