Trwa ładowanie...
bDZNzJnV

Notowania

Przejdź na

500+ w formie bonu? Prezes ZUS: pracujemy nad różnymi rozwiązaniami

Bon turystyczny może zmienić podejście do wypłaty świadczeń. Czy 500+ w związku z kryzysem zmieni się w bony? - To jest wielki, nowy proces, który dokonał się w ramach działań wymuszonych przez covid. Ten kierunek mamy zamiar wykorzystać w szerokim zastosowaniu do naszych działań - powiedziała w programie "Money. To się liczy" prof. Gertruda Uścińska, prezes ZUS. - Możemy patrzeć także z punktu widzenia innych świadczeń, realizowanych przez państwo. Pracujemy nad tym, monitoring bonu turystycznego zostanie wykorzystany. Będzie to też wzmocnienie naszego PUE, myślę, że będziemy przechodzić w większości na obsługę przez internet - dodała.

338 reakcji
171
68
99
Podziel się
Komentarze (99)
zobacz więcej komentarzy (99)
bDZNzJoh
KOMENTARZE
(99)
Biks
10 miesięcy temu
Witam,mieszkam w małej miejscowości. Praca jest ale za najniższą krajową. Mam 3 dzieci. 1500+ buty,odzież,jedzenie,wycieczka(paliwo,jedzenie,pamiątki), mydlo,proszek do prania,etc. Jak nawet chciałbym zapisać dzieci na zajęcia sportowe to ich nie ma w okolicy. Dziękuję PiS ale bon to kombinacja gdyż pieniądza alkoholik nie sprzeda a komuś zakupy za pół ceny owszem. Wystarczy aby mopsy,szkoła wzięły się do pracy. Przecież widać kto i jak gospodarzy z 500+.
Lekarz 1_
10 miesięcy temu
Skąd ciągle bierzecie ten Covid-19 ? Jeszcze wam się zapasy głupoty nie wyczerpały ?
Kamil
10 miesięcy temu
Mnie bony pasuą bo będą sprzedawać za połowę ceny. Pojedzie się tanio na wczasy, tylko mi żal tych firm które będą czekać na pieniądze od panstwa
bDZNzJoz
Jachu
10 miesięcy temu
znieść obowiązek płacenia ZUS przynajmniej do wysokosci przychodu na poziomie minimalnej krajowej 2600zł/mc dla najdrobniejszych przedsiębiorców Nie potrzebuje 500+ ani bonów ale Dajcie Żyć i Zarobić!!
Art.
10 miesięcy temu
A ja za 500+ buduję dom.
...
Następna strona