Trwa ładowanie...
bECNKLyZ
Notowania
Przejdź na

500+ w formie bonu? Prezes ZUS: pracujemy nad różnymi rozwiązaniami

Bon turystyczny może zmienić podejście do wypłaty świadczeń. Czy 500+ w związku z kryzysem zmieni się w bony? - To jest wielki, nowy proces, który dokonał się w ramach działań wymuszonych przez covid. Ten kierunek mamy zamiar wykorzystać w szerokim zastosowaniu do naszych działań - powiedziała w programie "Money. To się liczy" prof. Gertruda Uścińska, prezes ZUS. - Możemy patrzeć także z punktu widzenia innych świadczeń realizowanych przez państwo. Pracujemy nad tym, monitoring bonu turystycznego zostanie wykorzystany. Będzie to też wzmocnienie naszego PUE, myślę, że będziemy przechodzić w większości na obsługę przez internet - dodała.

0
0
99
Podziel się
Komentarze (99)
zobacz więcej komentarzy (99)
bECNKLzl
KOMENTARZE
(99)
Biks
rok temu
Witam,mieszkam w małej miejscowości. Praca jest ale za najniższą krajową. Mam 3 dzieci. 1500+ buty,odzież,jedzenie,wycieczka(paliwo,jedzenie,pamiątki), mydlo,proszek do prania,etc. Jak nawet chciałbym zapisać dzieci na zajęcia sportowe to ich nie ma w okolicy. Dziękuję PiS ale bon to kombinacja gdyż pieniądza alkoholik nie sprzeda a komuś zakupy za pół ceny owszem. Wystarczy aby mopsy,szkoła wzięły się do pracy. Przecież widać kto i jak gospodarzy z 500+.
Lekarz 1_
rok temu
Skąd ciągle bierzecie ten Covid-19 ? Jeszcze wam się zapasy głupoty nie wyczerpały ?
Kamil
rok temu
Mnie bony pasuą bo będą sprzedawać za połowę ceny. Pojedzie się tanio na wczasy, tylko mi żal tych firm które będą czekać na pieniądze od panstwa
bECNKLzD
Jachu
rok temu
znieść obowiązek płacenia ZUS przynajmniej do wysokosci przychodu na poziomie minimalnej krajowej 2600zł/mc dla najdrobniejszych przedsiębiorców Nie potrzebuje 500+ ani bonów ale Dajcie Żyć i Zarobić!!
Art.
rok temu
A ja za 500+ buduję dom.
...
Następna strona