Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

500+ w formie bonu? Prezes ZUS: pracujemy nad różnymi rozwiązaniami

Bon turystyczny może zmienić podejście do wypłaty świadczeń. Czy 500+ w związku z kryzysem zmieni się w bony? - To jest wielki, nowy proces, który dokonał się w ramach działań wymuszonych przez covid. Ten kierunek mamy zamiar wykorzystać w szerokim zastosowaniu do naszych działań - powiedziała w programie "Money. To się liczy" prof. Gertruda Uścińska, prezes ZUS. - Możemy patrzeć także z punktu widzenia innych świadczeń realizowanych przez państwo. Pracujemy nad tym, monitoring bonu turystycznego zostanie wykorzystany. Będzie to też wzmocnienie naszego PUE, myślę, że będziemy przechodzić w większości na obsługę przez internet - dodała.

0
0
99
Podziel się
Komentarze (99)
zobacz więcej komentarzy (99)
KOMENTARZE
(99)
Biks
2 lata temu
Witam,mieszkam w małej miejscowości. Praca jest ale za najniższą krajową. Mam 3 dzieci. 1500+ buty,odzież,jedzenie,wycieczka(paliwo,jedzenie,pamiątki), mydlo,proszek do prania,etc. Jak nawet chciałbym zapisać dzieci na zajęcia sportowe to ich nie ma w okolicy. Dziękuję PiS ale bon to kombinacja gdyż pieniądza alkoholik nie sprzeda a komuś zakupy za pół ceny owszem. Wystarczy aby mopsy,szkoła wzięły się do pracy. Przecież widać kto i jak gospodarzy z 500+.
Lekarz 1_
2 lata temu
Skąd ciągle bierzecie ten Covid-19 ? Jeszcze wam się zapasy głupoty nie wyczerpały ?
Kamil
2 lata temu
Mnie bony pasuą bo będą sprzedawać za połowę ceny. Pojedzie się tanio na wczasy, tylko mi żal tych firm które będą czekać na pieniądze od panstwa
Jachu
2 lata temu
znieść obowiązek płacenia ZUS przynajmniej do wysokosci przychodu na poziomie minimalnej krajowej 2600zł/mc dla najdrobniejszych przedsiębiorców Nie potrzebuje 500+ ani bonów ale Dajcie Żyć i Zarobić!!
Art.
2 lata temu
A ja za 500+ buduję dom.
...
Następna strona