Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Agencja Mienia Wojskowego pozbywa się mieszkań. Lokale schodzą nawet po 50 tys. złotych

4
Podziel się

Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje mieszkania. W zależności od lokalu nieruchomości należące do AMW można zakupić po bardzo okazyjnych cenach. Oferty dotyczą praktycznie całej Polski.

Agencja Mienia Wojskowego pozbywa się mieszkań. Lokale schodzą nawet po 50 tys. złotych
Agencja Mienia Wojskowego pozbywa się mieszkań. Lokale schodzą nawet po 50 tys. złotych (money.pl)
bEhbGmBh

Agencja Mienia Wojskowego pozbywa się mieszkań. Tanie lokale do remontu

W ostatnich dniach Agencja Mienia Wojskowego wystawiła na sprzedaż niektóre ze swoich nieruchomości. Spora część z nich to mieszkania, które można kupić w naprawdę okazyjnej cenie.

Zobacz także: Kupować mieszkanie czy czekać? "Najlepszy od dawna moment na zakup"
bEhbGmBj

Agencja Mienia Wojskowego oferuje np. około 32-metrowe 2-pokojowe w województwie łódzkim. Gdzie tkwi haczyk? Duża część mieszkań wymaga gruntownego remontu, choć przy i tak wyjątkowo niskich cenach oferty cieszą się sporym zainteresowaniem. Jako dowód można wskazać przeciążoną obecnie z powodu natężenia ruchu na stronie witrynę AMW.

Agencja Mienia Wojskowego oferuje również biurowce

Agencja Mienia Wojskowego oprócz mieszkań w blokach oferuje również zakup całych biurowców. Tym samym np. w Tarnowie na sprzedaż przeznaczono cały 3-kondygnacyjny budynek o powierzchni aż 375 m kw. Cena? 460 tys. złotych.

bEhbGmBp

Oferty AMW dotyczą terenu praktycznie całej Polski. Agencja Mienia Wojskowego wystosowała przy okazji ogłoszenia o nieruchomościach na wynajem. Zainteresowane ofertą osoby odsyłane są na oficjalną stronę agencji pod adresem www.amw.com.pl.

bEhbGmBK
KOMENTARZE
(4)
Kasia
11 miesięcy temu
Powiem szczerze, że decyzja o zakupie mieszkania była najlepszą, jaką mogliśmy podjąć. Jednak co swoje, to swoje - zupełnie inaczej, niż wynajmowane. Ale zatrudniłam też specjalistów z Budo-Dekoracja, żeby wszystko było dobrze wyremontowane i jestem bardzo zadowolona.
no tak
11 miesięcy temu
tylko mieszkanie się kupuje tam gdzie jest praca bo co kupić we wschodniej polsce i jeść tynk?
czako
11 miesięcy temu
Dlaczego strona amw nie działa?
bEhbGmBL
Alexxx244
11 miesięcy temu
Te mieszkania to żadna okazja lokalizacja często słaba i sąsiedztwo pozostawia wiele do życzenia oraz cena rynkowa pozostawia wiele do przemyślenia wiec należy się poważnie zastanowić