Trwa ładowanie...
bEqYDrJx

Notowania

Przejdź na

Balcerowicz o obietnicach Dudy. "To jest bezwstydne"

- Z punktu widzenia interesu kraju to jest bezwstydne - tak o obietnicach Andrzeja Dudy mówi w programie specjalnym Wirtualnej Polski prof. Leszek Balcerowicz, były wicepremier i minister finansów. Ma tu na myśli pomysł gigantycznej podwyżki zasiłku dla bezrobotnych i wprowadzenia emerytur stażowych, czyli de facto kolejnej obniżki wieku emerytalnego. - Ja nie wiem, czy on tego nie rozumie, czy po prostu robi to cynicznie - komentuje prof. Balcerowicz. Ekonomista zwraca również uwagę na to, że dla stanu gospodarki państwa takie pomysły są dewastujące. - Skąd na to pieniądze? Kolega partyjny Adam Glapiński dodrukuje? - zastanawia się były wicepremier i minister finansów.

0
0
651
Podziel się
Komentarze (651)
zobacz więcej komentarzy (651)
bEqYDrJJ
KOMENTARZE
(651)
Marek D.
11 miesięcy temu
Balcerowicz! To ty jesteś bezwstydny! Tu chodzi o prawo wyboru które jest miarą człowieczeństwa w cywilizowanych społeczeństwach. Ty za swoich rządów wykazałeś się skrajnym barbażyństwem obdzierając rodaków z wszelkiej godności.
Artur
rok temu
Lata 1979-1989 dla przeciętnego kapitałowo tuziemca to była wyczerpująca WALKA o najprostsze przetrwanie. Wielu ludzi rzutkich i ogarniętych opuściło bezpowrotnie wtedy ten kraj nie widząc dla siebie tu miejsca, a reszta ulegała w znaczącym procencie brutalizacji życia serwowanej przez konający ustrój... A że transformacja nie mogła się obejść bez bólu? Taka była cena powrotu do kapitalizmu BEZ taryfy ulgowej...
su
rok temu
Ten kłamca Balcerowicz nie ma żadnego pojęcia o gospodarce, a tym bardziej do przemawiania do narodu. Mieliśmy zaciskać pasa, a potem miało być tylko lepiej. Było ponad 20% bezrobocie i rozkradanie narodowego majątku. Zamilknij Leszku bo cię nikt słucha.
bEqYDrKb
Pracownica, K...
rok temu
"Z punktu widzenia interesu kraju..." czy Twojego Panie Balcerowicz? Popracuj Pan fizycznie choć 20 lat i wtedy wygłaszaj Pan swoje mądrości. Po ilu latach pracy ludzie przechodzą na emeryturę, po 35 góra!!! 40 lat pozwala nagromadzić środki na pozostałe lata życia.
Kn
rok temu
W normalnym kraju Duda mógłbym otrzymąć max. 5 %. Ale tu jest Polska,ten dostaje głosy kto więcej zapłaci. Przykre ale prawdziwe .
...
Następna strona