Trwa ładowanie...
bFfEEreJ
Notowania
Przejdź na

Beger o skutkach "piątki dla zwierząt": będą sznury w stodołach i samobójstwa

- Samo wniesienie projektu ustawy futerkowej do Sejmu powoduje, że rolnicy tracą pieniądze - twierdzi w programie "Money. To się liczy" była posłanka i działaczka rolnicza Renata Beger. Jej zdaniem cała ustawa powinna trafić do kosza. Beger twierdzi, że upadać będą nie tylko zakłady produkujące wołowinę, ale również paszarnie i inne firmy, które z nimi współpracują. - Będzie ogrom tragedii i sznurów w stodołach. Ludzie będą popełniać samobójstwa - twierdzi Renata Beger. Była posłanka Samoobrony dodaje również w programie "Money. To sie liczy", że sprawy nie załatwią też żadne odszkodowania. I obawia się, że w negocjacje z rolnikami włączą się wyspecjalizowane firmy, które "zagarną większość odszkodowania dla siebie".

0
0
7
Podziel się
Komentarze (7)
zobacz więcej komentarzy (7)
bFfEEreV
KOMENTARZE
(7)
Zero
rok temu
To wszyscy rolni y są hodowcami zwierzątek futerkowych ? Taki hałas o byt rolników ...A krowy to tez zwierzęta futerkowe ? Jak likwidowane sa zakłady pracy pracodawcy musza zamknąć swoje firmy i ludzie tracą prace to sznura nie biorą a raczej biorą się za inna prace albo wyjeżdżają za granice aby pracować ..a Beger sieje propagande jaki ciężki los czeka biednych rolników ...Trzeba wziasc się za prace nie biadolić bo biadolicie od 30 lat a rolnicy najwiecej korzystali i korzystają na transformacjach ...Robotnik nie ma nieraz porządnego auta a rolnicy ..to widać ...
szotek
rok temu
"sznury w stodołach" to świetny tytuł na nowy hit disco polo
Antrax
rok temu
Od początku lat 90- tych w Polsce poupadało tysiące firm, zakładów produkcyjnych, fabryk. Upadały niemal całe miasta. Ale ludzie szukali innych zajęć, innej pracy, przebranżawiali się, dokształcali się, zmieniali zawody, wyjeżdżali do innych miast a nawet państw za pracą. Tylko górnicy i rolnicy (wiecznie, pokrzywdzeni, wiecznie poszkodowani, wiecznie biedni) nie dopuszczają żadnych zmian. Wszyscy macie do nas dokładać, dotować nas, a my nic nie zamierzamy nigdy zmieniać. Ma tak być jak jest aż do końca świata!
bFfEErfn
Antrax
rok temu
Od początku lat 90- tych poupadało tysiące firm, zakładów produkcyjnych, fabryk. Padały całe niemal miasta. Ale ludzie szukali innych prac, innych zajęć, przebranżawiali się, zmieniali zawody, dokształcali się, wyjeżdżali do innych miast czy nawet państw za pracą. Tylko górnicy i rolnicy (wiecznie pokrzywdzeni, wiecznie poszkodowani, wiecznie biedni) nie chcą nic zmienić. Wszyscy mają się dokładać, dotować nas, a my nie dopuszczamy żadnych zmian. Ma tak być jak jest aż do końca świata!
mnbv
rok temu
Niedobitki polityczni podnoszą znowu głowy.Eeź się kobieto za to co najlepiej umiesz