Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

BETFAN razem z Pudzianem!

20
Podziel się

Nowy legalny bukmacher, BETFAN, rozpoczął współpracę ze znanym strongmanem, Mariuszem Pudzianowskim. Firma została też sponsorem tytularnym należącego do Pudziana ogiera o imieniu Betfan. O wyścigach konnych, nowej pasji i zakładach bukmacherskich rozmawiamy z prezesem BETFAN, Piotrem Sienkiewiczem.

Mariusz Pudzianowski i Piotr Sienkiewicz - prezes BETFAN
Mariusz Pudzianowski i Piotr Sienkiewicz - prezes BETFAN (materiały partnera)
bDAhUvDp

Firma bukmacherska i Pudzian? To nietypowy zestaw, bukmacherzy sponsorują głównie piłkę nożną.

Piotr Sienkiewicz, prezes BETFAN: BETFAN jest dokładnie taką firmą – nietypową. Mariusz Pudzianowski to też nie jest człowiek, którego można pomylić z kimś innym. To utytułowany strongman, wielokrotny mistrz świata i wybitny zawodnik MMA. Chcemy być dokładnie tacy jak on – ciężko pracować na sukcesy i doprowadzić BETFAN do mistrzostwa w swojej dziedzinie. Dlatego Mariusz został nie tylko twarzą naszej firmy, ale i partnerem. Będzie nas po prostu wspierał. Ma duże doświadczenie w rozkręcaniu biznesów, a BETFAN to nowa marka, która ma ambitne cele. Chcemy być nowoczesnym digitalowym bukmacherem, który będzie trendsetterem na polskim rynku. Jak Guardiola zmienił podejście do piłki nożnej kibiców i ekspertów, tak my chcemy zmienić podejście graczy do bukmacherki.

Na czym dokładnie będzie polegała ta współpraca?

Z udziałem Mariusza chcemy budować rozpoznawalność naszej marki wśród graczy – w angażujący i lifestylowy sposób. Niebawem wprowadzimy nowe produkty, które w Polsce będą unikatowe. Zaczynamy od sponsoringu należącego do Pudziana konia imieniem Betfan, który do Polski przygalopował z Wysp Brytyjskich (śmiech). To było jednym z warunków naszej współpracy – jeżeli dołączamy go do naszego zespołu, to tylko "w pakiecie" z koniem. Powiedział nam wprost: "bez konia tego nie pociągnę" (śmiech). Nowa pasja "Pudziana", piękny – nomen omen – czarny koń, trenuje w Polsce pod okiem profesjonalnej kadry szkoleniowej i pod jednym z najbardziej utalentowanych dżokejów. My również chcemy być takim czarnym koniem branży bukmacherskiej.

bDAhUvDr

Czy można już obstawiać gonitwy Betfana?

Betfan miał swój debiut podczas najważniejszych zawodów sezonu - Wielkiej Warszawskiej - na torze wyścigów konnych na Służewcu. W tym roku weźmie udział w jeszcze kilku gonitwach, ale myślimy już o przygotowaniach Betfana do następnego sezonu i szlifowaniu jego formy pod okiem kadry i Mariusza. Nowy sezon zaczyna się w kwietniu i wtedy będzie można obstawiać gonitwy z udziałem Betfana. Będzie to jednak możliwe tylko i wyłącznie w firmie "Traf", która od niedawna jest dostępna również online. To chyba jedyna konkurencyjna firma, u której polecam grać. Ale tylko i wyłącznie na Betfana (śmiech)

A co teraz można obstawiać na Betfan.pl?

Właściwie wszystko. Wchodząc na rynek uruchomiliśmy innowacyjną ofertę dla graczy – oprócz obstawiania wyników sportowych i e-sportowych mamy silnie rozbudowaną sekcję zakładów na tematy pozasportowe. Polityka, rozrywka, ekonomia, show-biznes – co tylko wyobraźnia podsunie. A tej nie brakuje w teamie BETFAN. U nas można zakładać się o to, jaka będzie pogoda na wakacje i kto wejdzie do Sejmu. W naszym serwisie miesięcznie proponujemy półtora miliona różnych zakładów. A dodatkowo wyróżnia nas to, że BETFAN jako jedyny polski bukmacher poprzez swoją ofertę sponsoruje graczy, a nie na odwrót.

bDAhUvDx

Co to znaczy?

To znaczy, że bierzemy na siebie dodatkowe koszty związane z podwyższaniem wygranych o podatek od gier. Dzięki temu gracze mogą u nas wygrać do 14% więcej. Jesteśmy jednym z nielicznych miejsc, gdzie przeciętny "Kowalski" nie ma problemu z podatkami. Po prostu płacimy Państwu podatki za graczy, dokładając im odpowiednią kwotę do wygranej. Oprócz tego na powitanie dajemy atrakcyjny bonus "Pakiet Pudziana 3000 zł". Namówił nas do tego Mariusz. Gracze mają też możliwość skorzystania z produktów takich jak cashout, czyli wcześniejszego zamknięcia zakładów z zyskiem. Wszystko to przekłada się na rozwój BETFAN.

A jak obstawiłby pan przyszłość BETFAN?

Naszym świeżym podejściem, pomysłami i strategią stawiania w pierwszej kolejności na graczy chcemy konkurować z najważniejszymi firmami w branży. Chcemy też edukować rynek i zmieniać postrzeganie zakładów – pokazywać, że mogą być elementem codziennego życia, dodatkową "adrenaliną" podczas śledzenia wydarzeń ze świata sportu albo sposobem na interakcje między przyjaciółmi i stąd szeroka oferta zakładów pozasportowych. Oczywiście nie chcemy przy tym zapominać, jak ważne jest odpowiedzialne granie. Podkreślamy to na każdym kroku, żeby budować świadomość. Jesteśmy bukmacherem, w którym szkolenie w tej kwestii odbył każdy pracownik, począwszy od Biura Obsługi Graczy – kończąc na mnie.

bDAhUvDy

Jak widzicie swoje miejsce na rynku?

BETFAN wyznacza nową jakość w polskiej branży bukmacherskiej. Odróżniamy się pod wieloma względami – od oferty i produktów, poprzez podejście do graczy, po nietypowe kampanie. Tworzymy odrębną kategorię zakładów bukmacherskich niekoniecznie patrząc na konkurencję. Ta strategia już przynosi bardzo dobre biznesowe efekty i mamy zamiar właśnie w ten sposób "walczyć" dalej. Mamy ambicje, by stać się jednym z najważniejszych graczy na polskim rynku bukmacherskim. Wiadomo jednak, że – jak to mówi "Pudzian" – "samo nic się nie zrobi", więc zakasamy rękawy i bierzemy się do roboty.

Materiał powstał przy współpracy z BETFAN

bDAhUvDz
bDAhUvDS
KOMENTARZE
(20)
Oko
rok temu
Z tym panem to raczej antyreklama nowego bukiego
xyz
rok temu
niech się już pudzian więcej nie bije w tych śmiesznych i i chuligańskich walkach....bo jak go obiją, to może być kiepską twarza.....
bolek
rok temu
lewandowski tez reklamowal...HUAWEI...tez ciezka praca od podstaw i co? wszyscy wiedza jak HUAWEI skonczylo....
bDAhUvDT
Basia
rok temu
Jesteśmy wdzięczni za emocje sportowe jakich doznaliśmy dzięki p.Pudzianowskiemu; ten sport pasował do niego bo nie wymagał dialogu! Niestety, jak Pudzian coś powie to traci wszystko!!!
PUDZIAN I BIZ...
rok temu
BUUUUUUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA...
...
Następna strona