Trwa ładowanie...
bDSPQygl

Notowania

Przejdź na

Bon turystyczny coraz bliżej. "Kwestia dni"

- Szczegóły poznamy niebawem, wszystko zależy od komunikacji pana premiera. Jest już gotowy projekt, to są dosłownie dni - mówił o bonie turystycznym w programie Newsroom WP Krzysztof Mazur, wiceminister rozwoju. Propozycja ma być wsparciem dla branży turystycznej, która jest jedną z najbardziej poszkodowanych przez epidemię koronawirusa. Dzięki wsparciu rządu pracownicy etatowi mogliby otrzymać od pracodawcy bon o wartości tysiąca złotych do wykorzystania na wakacyjny wypoczynek. Sto złotych z tej kwoty musieliby wyłożyć pracodawcy. - Trafiliśmy w jakąś potrzebę, skoro program nie jest jeszcze znany, a już jest pozytywnie przyjmowany - przekonywał Krzysztof Mazur.

338 reakcji
89
117
132
Podziel się
Komentarze (132)
21-05-2020
super
Niech najpierw zaczną robić badania przesiewowe we wszystkich województwach, a potem bony turystyczne rozdają w czasie rosnącej liczby zachorowań, bo te bajdy że epidemia...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (132)
bDSPQygx
KOMENTARZE
(132)
super
11 miesięcy temu
Niech najpierw zaczną robić badania przesiewowe we wszystkich województwach, a potem bony turystyczne rozdają w czasie rosnącej liczby zachorowań, bo te bajdy że epidemia wygasa to opowieści z mchu i paproci. Te wszystkie odmrażania poza jakąkolwiek kontrolą doprowadzą do tego co dzieje się obecnie w Brazylii. A wystarczyłoby jak we Francji ograniczyć wyjazdy do 100 km od miejsca zamieszkania i ewentualna transmisja nie przekraczałaby granic regionów. A tu jak zwykle całkowita samowolka. Najpierw zamrażanie wszystkiego przy 100 przypadków, obecnie odmrażanie też wszystkiego przy 20.000.
socjalista
11 miesięcy temu
Najgłupszy pomysł jaki w życiu słyszałem. Zamiast dawać wędki rozdają ryby, zaczynam zastanawiać się czy był kiedyś bardziej antygospodarczy rząd. ŻENADA
kicia
11 miesięcy temu
Ten rząd zwariował!!!!!!!!!!! Jakim prawem rozdajecie pieniądze podatników!!!!!!!!!!! Kolejna korupcja!!!!!!!!!!! Wczasy to nie chleb, żeby żyć. Na wczasy niech sobie zarobią. Nierobom rozdają pieniądze podatników nie pytając ich o zgodę. Mnie też dajcie na wczasy na Hawaje. Pracowałam 40 lat i nikt mi nigdy nic nie dał za darmo, teraz hoduje się leni i nierobów.
bDSPQygP
emeryt.
11 miesięcy temu
Rząd PIS-u jak zwykle się wygłupia. Wymyślili bon po to tylko, by robić zamęt wśród ludzi.Przeżyłem 82 lata bez bonu, i czuję się wspaniale. PIS nadal bawi się naiwnymi ludzmi ,obiecując jakieś bony. Kaczyński, ogarnijcie się wreszcie.Przestańcie ludziom mącić w głowach. Pieniądze za pracę ,rozdawnictwo to ruina kraju.
Ile jescze
11 miesięcy temu
Znowu przedwyborcze obiecanki i kupowanie za nasze podatki wyborców, tym razem za tysiączek.
...
Następna strona