Trwa ładowanie...
bDTqnAjV

Notowania

Przejdź na

Bon turystyczny z klauzulą społeczną. "Jestem przekonany, że w tym kierunku to pójdzie"

- Bardzo dobry pomysł - tak o bonie turystycznym mówi Piotr Duda, przewodniczący „Solidarności”. Zastrzega jednak, że ważne, by firmy, z których usług można by skorzystać w ramach bonu, same przestrzegały podstawowych standardów zatrudnienia. "Solidarność" chce, by każda firma, która chciałaby znaleźć się na liście takich podmiotów, spełniała tzw. klauzulę społeczną: zatrudniała na umowę o pracę i wywiązywała się z danin publicznych. - Udało nam się to przy zamówieniach publicznych. Bon 1000+ to też pieniądze publiczne. Chodzi o to, by pieniądze trafiały do firm, które prowadzą działalność turystyczną i wywiązują się z ustawy o rachunkowości, związkach zawodowych, z Kodeksu pracy - powiedział szef "Solidarności". Uwagi związku zostały przekazane podczas spotkania z wicepremier Jadwigą Emilewicz. - Jestem przekonany, że w tym kierunku to pójdzie - powiedział Piotr Duda.

487 reakcji
34
245
208
Podziel się
Komentarze (208)
03-06-2020
jasiohasioty nierobie, darmozjadzie, pasożycie społeczny weź się za uczciwą robotę , a nie żyć sobie na koszt podatnika.
zobacz więcej komentarzy (208)
bDTqnAkh
KOMENTARZE
(208)
jasiohasio
11 miesięcy temu
ty nierobie, darmozjadzie, pasożycie społeczny weź się za uczciwą robotę , a nie żyć sobie na koszt podatnika.
Emerytka
11 miesięcy temu
Daj chłopie każdemu ale ze swoich, nie rób się dobrym wujkiem wyciągając z naszego portfela,
minoni
11 miesięcy temu
Zomowiec zabiera głos
bDTqnAkz
$$$$
11 miesięcy temu
P.Piotr Duda stwórz pan firmę zatrudnij pracowników ,zapłać pan porządną im pensję ,odprowadź wszelkie daniny do skarbu państwa ,zarób jeszcze na tyle by dawać po 1000+ .Dobrze się dzieli jak na to się nie pracuje panie związkowy NIEROBO
Misiek
11 miesięcy temu
Nazwisko zobowiązuje do głupoty...
...
Następna strona