Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Budowa sieci 5G a problemy z zasięgiem. Jak to rozwiązać?

Powstaje polska sieć 5G, choć nawet 4G czasem nie domaga. Nowa technologia poprawi zasięg? - Często problemy nie tyle wynikają z braków technologicznych, bo 4G jest tak naprawdę bardzo dobrą technologią, ale z błędnych modeli biznesowych. Po prostu tam, gdzie są braki w zasięgu, nikomu nie opłaca się postawić nadajnika. Co, jak obstawiam, jest pochodną modelu rozdziału częstotliwości, jaki mamy w kraju - powiedział w programie "Money. To się liczy" Sławomir Pietrzyk, prezes IS-Wireless. - Mam nadzieję, że również ten model zmieni się, rozszczelni się w stronę bardziej otwartego ekosystemu. Chodzi o to, żeby więcej graczy mogło tu działać, żeby uwolnić oddolnie ludzką inicjatywę. Proszę porównać sobie liczbę interesujących kanałów w wolnym dostępie na YouTube'ie do treści dostępnych w telewizji - dodał.

0
0
26
Podziel się
Komentarze (26)
zobacz więcej komentarzy (26)
KOMENTARZE
(26)
samotna7
rok temu
Mieszkam we Wrocławiu przy ul. Iwaszkiewicza od 2 lat. Jestem w PLAY-u i notorycznie od momentu zamieszkania tutaj, mam niewyobrażalne problemy z zasięgiem. osiedle Wrocław-Wojszyce nieustannie się rozbudowuje, natomiast nadajniki... ustalono i zamontowane na dużo mniejszą liczbę odbiorców. Co prawda mogę się przełączać na ORANGE, ale to też nie nie pomaga Błędne koło!!!
Klient T-Mobi...
rok temu
W T-mobile brak zasięgu w Warszawie. Brak internetu !!!! I jeszcze ta reklama w TV, która oszukuje Polaków !!!
Mundi8
rok temu
LTE w Plusie bardzo niedomaga, a oni myślą o 5G? Zadziwiające....
opinia
rok temu
Mobilu Ty oddaj zasięg !! Zlikwidowane nadajniki w Świdnicy i nic w zamian...ale kasę chcecie !
Zasieg
rok temu
Ja mieszkam w mieście i nie mam zasięgu, bo akurat jestem pomiędzy 2 antenami gdzie kończy się ich zasięg i z każdej strony zasłaniają bloki. Też nie chcecie anten a zasieg chcecie :D
...
Następna strona