Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Budżet 2022. Jarosław Gowin: "Ogromny dług publiczny jest ukrywany"

- Nie wykluczam, że to jest konstrukcja budżetu pod przyszłoroczne wybory - powiedział o projekcie budżetu na 2022 r. Jarosław Gowin, były wicepremier, podczas rozmowy z money.pl na Forum Ekonomicznym w Karpaczu. - Na pewno jest to konstrukcja życzeniowa. Ogromny dług publiczny jest ukrywany przez rząd metodą kreatywnej księgowości, przede wszystkim jest przesuwany do Banku Gospodarstwa Krajowego - dodał Gowin. - To jest zadłużanie się na koszt następnych pokoleń, ale trzeba będzie koszty tego długu spłacać już w najbliższych latach - przestrzega Gowin. I dodał: - Moim zdaniem premier Morawiecki próbuje za wszelką cenę dotrwać do wyborów parlamentarnych bez tych ostrych cięć, natomiast po wyborach parlamentarnych te cięcia będą nieuchronne.

0
0
308
Podziel się
Komentarze (308)
zobacz więcej komentarzy (308)
KOMENTARZE
(308)
adrian
2 lata temu
ja z dłużnikami wolę nie mieć nic wspólnego, używam erifu od lat i jestem zadowolony
vaditiel gruz...
2 lata temu
Panie Pinokio - NIE UCIEKAJ DO SAN ESCOBARU !!!! Świat maluczki nie ukryjesz się przed ręką sprawiedliwości ludowej. " Misjonarze " was odnajdą ! WSZYSTKICH
sida
2 lata temu
Nie mogę się doczekać przewrotu w Polsce aby zrobili szyki porządek z Carem z Żoliborza jak Rumuni w 1989 !
wb.
2 lata temu
Szkoda, ze zobaczył to dopiero gdy go z rządu wywalili, wcześniej przyssany do koryta pisowskich przekrętów niby nie dostrzegał i w trosce o dostęp do "dojnej Ojczyzny" do zaistnienia tych oszustw i przekrętów się przyczynił.
oleg
2 lata temu
dłużników lepiej unikać - erif jest dla tego jak najbardziej przydatny
...
Następna strona