Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Budżet UE. Nie będzie pieniędzy? Kościński: nie przyjmuję takiego wariantu

Polska gotowa na brak pieniędzy z Unii Europejskiej? - Nie przyjmuje takiego wariantu, że pieniędzy nie będzie. Przyjmuję, że Komisja Europejska się dogada z premierem i wszystko wyjdzie - powiedział w programie "Money. To się liczy" Tadeusz Kościński, minister finansów. - Wierzę w siłę negocjacji i w to, że premier ma rację. To nie jest czas na robienie wrzutek o praworządności, gdy mamy taką recesję w Europie. Wierzę, że zdrowy rozsądek będzie górował. Weto nie oznacza, że nie będzie pieniędzy. To nie jest tak, że raptownie wszystko zatrzymujemy. Pan premier ma absolutną rację, że ktoś - nie wiadomo kto i na jakich zasadach - w przyszłości zdecyduje, czy my wydajemy pieniądze zgodnie z jakimś tam poglądem, czy nie. To suwerenna decyzja Polski, a nie kogoś spoza naszego rynku. Tu nie chodzi o praworządność, a utratę suwerennej decyzji - dodał.

0
0
207
Podziel się
Komentarze (207)
zobacz więcej komentarzy (207)
KOMENTARZE
(207)
EdekOdKredek
rok temu
Jeśli nie dostaniemy kasy to nie wpłacimy składki
Agata
rok temu
zbir który niszczy polskich przedsiębiorców
WrzutkiPrawor...
rok temu
?? Co ten gość mówi?? My już chyba naprawdę mamy Białoruś! Prezes wczoraj powiedział" jak byłaby u nas praworządność....
Karauff
rok temu
Do rządzenia trzeba 3 rzeczy: 1. pieniędzy, 2. pieniędzy i 3. pieniędzy. Tak panie Kaczyński. Więc niech panu wróci rozsądek. Choćby na miesiąc.
Karauff
rok temu
W przeciwieństwie do fanatyków z PIS-u, facet stąpa po ziemi. Bo niby skąd ma wyczarować 240 miliardów PLN, jeśli na żądanie Ziobry , Morawieckiego i Kaczyńskiego , Unia nie da nam tych pieniędzy ?
...
Następna strona