Trwa ładowanie...
bFfuoIsB
Notowania
Przejdź na

Ceny piwa w górę. "W krótkim czasie koszty pracy poszły mocno w górę"

- Producenci piwa będą musieli uwzględnić ceny prądu w cenie piwa, to oczywiste - powiedział w programie „Money. To się liczy” Bartłomiej Morzycki z ZPPP Browary Polskie. - Ten wzrost już jest albo już widać go na horyzoncie. Koszty pracy w ostatnich lata i tak już wyraźnie rosły, do tego dokłada się wzrost pensji minimalnej. Presja płacowa w firmach będzie mocno odczuwalna. Trzeba było też wdrożyć PPK. W krótkim czasie koszty pracy mocno wzrosły. To będzie miało konsekwencje.

0
0
5
Podziel się
Komentarze (5)
zobacz więcej komentarzy (5)
bFfuoIsN
KOMENTARZE
(5)
Marek
2 lata temu
Ludziska przed zakupem koncerniaka radzę przeczytać skład - Wojak , Żubr ,Tatra w składzie ma syrop glukozowo-fruktozowy , Specjak ,Warka i pare innych w składzie ma wypełniacz dla biedoty czyli kukurydzę GMO , Inne piwa o większym woltarzu są dosładzane ... Naprawdę chcecie piś takie świństwo ???
Trzezwomyslac...
2 lata temu
A niech sobie podnoszą.Zamiast 2 piw wypije jedno.Państwo straci ,producent straci ,dystrybutor straci.Zyskam jedynie ja.
p.m
2 lata temu
a jak nie podniosą cen to ekspert od siedmiu boleści odszczeka kalumnie czy będzie siedział cicho jak ten od stu miliardów deficytu który się nie POtwierdził
bFfuoItf
Uarde
2 lata temu
A moje koszty płacy od 10 tal stoją w miejscu, bo pracodawca jest zwykłym skąpcem i nie podnosi pensji pracownikom od 10 lat ... PIS podnosi płace minimalne, ale jak zmusić pracodawców, aby podnosili pensje pracownikom ? To już PIS nie obchodzi ...
Jojo
2 lata temu
A może podnieść najpierw jakość