Notowania

Cloud Developer Days
19.04.2019 13:59

CloudDeveloperDays - najbardziej popularne platformy chmurowe na jednej konferencji.

W dniach 28-29 maja w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym EXPO Kraków, odbędzie się już druga edycja konferencji CloudDeveloperDays. Wydarze-nie skierowane jest do wszystkich osób korzystających w swojej pracy z technologii chmu-rowych, takich jak Microsoft Azure, Amazon Web Services, Google Cloud czy IBM Cloud.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe)

CloudDeveloperDays to wyjątkowe wydarzenie w branży IT. Setki uczestników z całej Europy spotkają się, aby podczas dwóch intensywnych dni wysłuchać najlepszych prelegentów z branży. Podczas konferencji poruszone zostaną kwestie dotyczące platform, technologii, narzędzi oraz praktycznych problemów, z jakimi spotyka się każda osoba pracująca w chmurze.

Na tegorocznej edycja konferencji 26 prelegentów poprowadzi 36 sesji. Prelegentaminakonfer-encjibędą m.in.: Alex Mang, Microsoft Azure MVP, AleksanderNikolic, Microsoft Azure MVP, Steven Bryen, Senior Technical Evangelist at AWS czy Mete Atamal, Developer Advocate at Google. Nie zabraknie również polskich specjalistów.

- Cloud Developer Days to dwa bardzo intensywne dni, podczas których każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Po części teoretycznej zaplanowaliśmy After Party, podczas którego już w kuluarach będzie można dopytać o poszczególne zagadnienia, nawiązać kontakty oraz wymienić się doświadczeniemi - mówią organizatorzy konferencji.

Organizatorem wydarzenia jest firma Data Master, która przez ostatnie lata przygotowała rów-nież inne konferencje w branży IT, jak np. NET DeveloperDays czy JOIN! The Database Confe-rence. Podobnie jak poprzednie wydarzenia, także CloudDeveloperDays 2019 zapowiada się na spotkanie o wysokim poziomie merytorycznym.

Udział w wydarzeniu jest płatny, a bilety dostępne są na stronie konferencji.

Oficjalnym językiem konferencji jest język angielski.

Więcej informacji na stronie cloud.developerdays.pl i na Facebooku.

Źródło:
Informacja prasowa
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
19-04-2019

ADAMJak czytam DEVELOPER zaraz mam przed oczami Kaczyńskiego a do tego chmura czyli mniej widać. Do czego te rządy człowieka potrafiły doprowadzić !

Rozwiń komentarze (1)