Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
koronawirus
08.03.2020 21:13

Co w związku z koronawirusem może pracownik, a co pracodawca. Zadaj pytanie ekspertowi

W niedzielę weszła w życie tzw. ustawa koronawirusowa. Zmienia ona m.in. relację pomiędzy pracodawcą a pracownikiem. Chcesz wiedzieć co może firma, a co pracownik? Wszelkie wątpliwości związane z tym tematem rozwieje już we wtorek w programie "Money. To się liczy" radca prawny Wiktoria Cieślikowska. Czekamy na wasze pytania.

Podziel się
Dodaj komentarz
(WP.PL)
(Fot: Mateusz Madejski)

Koronawirus dotarł już do Polski. W niedzielę liczba zakażonych COVID-19 wynosiła już 7 osób. I niestety liczba ta w najbliższych dniach będzie zapewne rosła. Firmy i pracownicy w różny sposób już teraz szykują się na wirusa.

Czy w związku ze światową epidemią firma ma prawo wysłać pracownika na wolne? Czym jest postojowe? Jak państwo zamierza pomóc pracownikom. Na jakich zasadach możliwa jest praca zdalna? Co jeśli przedszkole czy szkoła zawieszą działalność, a my musimy zostać z dzieckiem w domu? To tylko niektóre z pytań, na które będziemy chcieli odpowiedzieć.

Już we wtorek od 9.15 specjalne wydanie programu "Money. To się liczy". Gościem będzie radca prawny Wiktoria Cieślikowska z renomowanej kancelarii MDDP Olkiewicz i Wspólnicy.

Jeśli chcesz zadać pytanie ekspertce, wyślij je na naszą platformę dziejesie.wp.pl. Obiecujemy, że postaramy się odpowiedzieć na wszelkie kwestie związane z ustawą o koronawirusie oraz prawem pracy.

(Materiały prasowe)
Tagi: koronawirus, mtsl, prawo pracy, gospodarka, wiadomości
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
08-03-2020

AzaWprowadzić odpowiedzialność za poruszanie się publiczne osob zarażonych i z przrslankami choroby np. Nie dopełnia kwarantanny., mimo takiego … Czytaj całość

08-03-2020

MichałMałe firmy padną, większość i tak ledwo przedzie.

08-03-2020

MaciejChoćby konał z koronowirusa czy niinej choroby, informatyk w urzędzie L4 nie dostanie nigdy!

Rozwiń komentarze (25)