Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Kinga Jurga
|
aktualizacja

Debata money.pl. Kto przetrwa gospodarczego wirusa?

2
Podziel się:

Epidemia koronawirusa postawiła świat przed wyzwaniami, z którymi jeszcze nie przyszło nam się mierzyć. Biznes jednak z kryzysu wyjść musi. Dlatego chcemy jako money.pl nagrodzić te największe sukcesy w najtrudniejszych czasach od dekad. II edycję Nagrody gospodarczej money.pl zaczynamy od debaty "Kto przetrwa gospodarczego wirusa?". Zapraszamy do oglądania w środę 3 czerwca od g. 16.

bEspDDnp

Do rozmowy zaprosiliśmy członków kapituły Nagrody gospodarczej money.pl: wicepremier i Minister Rozwoju Jadwigę Emilewicz, prezesa Grupy Budimex Dariusza Blochera, prezesa Gemini Holding Rafała Sonika, prezesa firmy Kazar Artura Kazienko oraz wiceprezesa Wirtualnej Polski Michała Brańskiego.

Debatę będzie można obejrzeć w środę o godzinie 16 na naszych social mediach oraz stronie głównej Wirtualnej Polski i money.pl.

Zapraszamy do zgłaszania się na adres nagrodamoney@grupawp.pl przedsiębiorców, którzy chcą walczyć o nagrodę. Prosimy o opisanie swojej firmy, a także ostatnich działań związanych z koronawirusem. Nie ma u nas żadnych limitów przychodów czy zysków. Liczy się tylko gen przedsiębiorczości.

bEspDDnr

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez Dzieje się

bEspDDnS
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(2)
AntoniM
rok temu
WINA TUSKA!
Chrześcujanin
rok temu
Mówi się o szansie Polski na zwiększony eksport części samochodowych dla producentów zachodnich czyli uzależnienie od ich polityki ekonomicznej. Natomiast milczy sie o produkcji miliona samochodów elektrycznych które obiecał nasz Pinokio.Przekopuje się kanał elblaski który to ekonomicznie jest zbędny. Te pomysły tych ludzi są wprost proporcjonalne do ich światopoglądu. Tragedia!!!!