Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Debata money.pl. Kto przetrwa gospodarczego wirusa?

Epidemia koronawirusa postawiła świat przed wyzwaniami, z którymi jeszcze nie przyszło nam się mierzyć. Biznes jednak z kryzysu wyjść musi. Dlatego chcemy jako money.pl nagrodzić te największe sukcesy w najtrudniejszych czasach od dekad. II edycję Nagrody gospodarczej money.pl zaczynamy od debaty "Kto przetrwa gospodarczego wirusa?". Zapraszamy do oglądania w środę 3 czerwca od g. 16.

Podziel się
Dodaj komentarz

Do rozmowy zaprosiliśmy członków kapituły Nagrody gospodarczej money.pl: wicepremier i Minister Rozwoju Jadwigę Emilewicz, prezesa Grupy Budimex Dariusza Blochera, prezesa Gemini Holding Rafała Sonika, prezesa firmy Kazar Artura Kazienko oraz wiceprezesa Wirtualnej Polski Michała Brańskiego.

Debatę będzie można obejrzeć w środę o godzinie 16 na naszych social mediach oraz stronie głównej Wirtualnej Polski i money.pl.

Zapraszamy do zgłaszania się na adres nagrodamoney@grupawp.pl przedsiębiorców, którzy chcą walczyć o nagrodę. Prosimy o opisanie swojej firmy, a także ostatnich działań związanych z koronawirusem. Nie ma u nas żadnych limitów przychodów czy zysków. Liczy się tylko gen przedsiębiorczości.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez Dzieje się

Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
03-06-2020

AntoniMWINA TUSKA!

03-06-2020

ChrześcujaninMówi się o szansie Polski na zwiększony eksport części samochodowych dla producentów zachodnich czyli uzależnienie od ich polityki ekonomicznej. … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (2)