Trwa ładowanie...
bEskjARh

Notowania

Przejdź na

Diagności mówią: wystarczy. "W dyskoncie na kasie zarabiają lepiej"

- Płaca diagnosty mieści się w widełkach 2,8 tys. zł-3,3 tys. zł brutto - powiedziała w programie "Newsroom” dr Matylda Kłudkowska, wiceprezes Rady Diagnostów Laboratoryjnych. – Dla młodych ludzi, którzy przychodzą do pracy w szpitalu i muszą pracować po 24 h na dobę przez siedem dni w tygodniu, także w święta, taka pensja to porażka. Mówią: wystarczy i rezygnują. Wolą pracę na kasie w dyskoncie. Diagności mają umiejętności analityczne, dlatego często uciekają np. w programowanie i branżę IT, gdzie zarobki są nieporównywalne do tych, które oferują dyrektorzy szpitali. Jedna z młodych diagnostek, która poszła do pracy w zawodzie, usłyszała pytanie: czy ma pani kogoś, kto panią utrzyma? Wykonujemy pracę dla idei.

0
0
151
Podziel się
Komentarze (151)
zobacz więcej komentarzy (151)
bEskjARt
KOMENTARZE
(151)
zxcvbn
5 miesięcy temu
W komunie po studiach każdy miał pracę ale za niewielkie pieniądze. Dzisiaj o pracę zgodną z kwalifikacjami jest bardzo trudno .Najgorzej jest z kobietami.Uczy się i sprzedaje na bazarze ciuchy, warzywa .Wyjeżdzają na zachód i tam zarabiają przy drogach.
Radio BDG
6 miesięcy temu
Mam też pretensje że Cristiano Ronaldo i Messi zarabiają więcej odemnie, nie po to inżynierów robiłem
szok kulturow...
6 miesięcy temu
Jak się wam nie podoba, to do sklepu na kasę. No i wzięli, i poszli.
bEskjARL
obiektywny
6 miesięcy temu
trzeba bylo uczyc sie na handlowca a nie obrazac ciezko pracujacych ludzi w marketach
edzio
6 miesięcy temu
wy lekarze nie narzekajcie najpierw pokaz gdzie mieszkasz jaka bryka jezdzisz do pracy gdzie spedzasz weekndy a wam tylko malo nie ma problemu isc na kase do biedry
...
Następna strona