Notowania

DNB Bank
08.08.2019 15:39

DNB Bank płaci klientom za odejście. Nawet do 1000 złotych

DNB Bank Polska podbija stawkę. Za rozwiązanie z nim umowy klient może dostać nawet 1000 zł. Bank robi porządki w związku ze zmianą działalności.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Pixabay.com)
Bank wyprasza klientów za pieniądze.

Norweski DNB Bank jakiś czas temu zdecydował o zmianie strategii i skupieniu się na obsłudze klientów korporacyjnych. Tym samym blisko 10 tys. detalicznych klientów powinno szukać nowego banku. Większość już rozliczyła się z DNB, ale część ciągle ma otwarte konta. Dla nich jest specjalna oferta.

Oferta pod chwytliwą nazwą "Last summer offer 2" obowiązuje przez cały sierpień, przy czym - jak zastrzega bank - odpowiednie dyspozycje należy przesłać do 29 sierpnia. Mowa o wypowiedzeniu umów z bankiem.

Kredyty frankowe. "Poszkodowani przez banki wygrywają 80 proc. spraw"

Za zamknięcie konta klient dostanie 600 zł brutto. Jeśli dodatkowo ma grupowe ubezpieczenie DOM w Generali i ubezpieczenie na życie/pracę w TU Ergo Hestia, to za każde wypowiedzenie dodatkowo może otrzymać po 200 zł brutto.

Warto zauważyć coraz większą determinację w działaniu banku, który podbił ofertę. Wcześniej klientom płacił mniej. Co więcej, po raz kolejny wydłużony został czas na składanie wypowiedzeń. Cały proces toczy się praktycznie od początku roku.

DNB Bank Polska w 2018 roku wypracował 68,2 mln zł zysku netto. W porównaniu z poprzednim rokiem jego zarobek spadł - z 77,7 mln zł.

DNB Bank Polska jest obecny w Polsce od 2002 roku. To specjalistyczny bank korporacyjny obsługujący duże przedsiębiorstwa i sektor publiczny. Właścicielem banku jest Grupa DNB - największa norweska grupa finansowa prowadząca działalność w 19 krajach. Jej akcje notowane są na giełdzie w Oslo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: DNB Bank, rekompensata, gospodarka, wiadomości, konto
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
08-08-2019

jesSprawdzic loty Balcerowicza

08-08-2019

olaszkoda że nie mBank

08-08-2019

KonwojentA PKO BP nadal łamie prawo w najlepsze.... z premedytacją olewa RODO i śmieje się w twarz... wszystko im wolno!

Rozwiń komentarze (11)