Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dodatek solidarnościowy. "Jestem przekonany, że dodatek może być wyższy niż 1300 zł"

- Mam nadzieję, że nastąpi to bardzo szybko - odpowiedział Piotr Duda, przewodniczący "Solidarności", na pytanie o to, kiedy będzie dodatek solidarnościowy. - Najważniejsze, by osoby, które stracą pracę w wyniku pandemii, mogły mieć zasiłek dla bezrobotnych albo dodatek solidarnościowy przynajmniej na tym poziomie, jak osoby samozatrudnione otrzymują przez trzy miesiące: 2080 zł. Chodzi o to, żeby zbliżyć się do tego poziomu - powiedział Duda. Zastrzegł, że mówi o kwocie netto. Zapewnił, że „Solidarność” postawiła twarde warunki i ma nadzieję, że zostaną one uwzględnione. Jak miałby wyglądać dodatek? - Dodatek solidarnościowy będzie wyższy niż 1200 zł, pan prezydent mówił o 1300 zł i to jest to minimum, od którego "Solidarność" nie odstąpi, ale jestem przekonany, że dodatek może być wyższy niż 1300 zł, jesteśmy w trakcie negocjacji. Więcej nie powiem, bo nie mogę - powiedział Piotr Duda.

0
0
25
Podziel się
Komentarze (25)
zobacz więcej komentarzy (25)
KOMENTARZE
(25)
polak
2 lata temu
Ta pseudo" Solidarność" GRA DO JEDNEJ BRAMKI Z RZĄDEM ...robią tak jak chce rząd i nie stoja wcale za pracownikiem ...to nie ta same związki z przed stanu wojennego...
Sebastian A.
2 lata temu
Solidarność zawsze stawia temu rządowi "twarde warunki"... hahahaha. W edukacji, w sądach, w górnictwie. Wszędzie tam na podstawie tych działań, związek torpeduje protesty i nie patrząc na zdanie innych związków zawodowych, a co najważniejsze - dobro pracowników, podpisuje porozumienia. To znów można założyć... Sukces murowany!!!
ROMAN.
2 lata temu
BRAWO SOLIDARNOŚĆ BRAWO PAN PREZYDENT DUDA.
Ewa
2 lata temu
Pisowski piesek powie co kaczka powie
antoni
2 lata temu
Tak bedziem tancowac jak nam dudy zagrajom.
...
Następna strona