Trwa ładowanie...
bEqktkKt

Notowania

Przejdź na

Dodatek solidarnościowy. "Jestem przekonany, że dodatek może być wyższy niż 1300 zł"

- Mam nadzieję, że nastąpi to bardzo szybko - odpowiedział Piotr Duda, przewodniczący "Solidarności", na pytanie o to, kiedy będzie dodatek solidarnościowy. - Najważniejsze, by osoby, które stracą pracę w wyniku pandemii, mogły mieć zasiłek dla bezrobotnych albo dodatek solidarnościowy przynajmniej na tym poziomie, jak osoby samozatrudnione otrzymują przez trzy miesiące: 2080 zł. Chodzi o to, żeby zbliżyć się do tego poziomu - powiedział Duda. Zastrzegł, że mówi o kwocie netto. Zapewnił, że „Solidarność” postawiła twarde warunki i ma nadzieję, że zostaną one uwzględnione. Jak miałby wyglądać dodatek? - Dodatek solidarnościowy będzie wyższy niż 1200 zł, pan prezydent mówił o 1300 zł i to jest to minimum, od którego "Solidarność" nie odstąpi, ale jestem przekonany, że dodatek może być wyższy niż 1300 zł, jesteśmy w trakcie negocjacji. Więcej nie powiem, bo nie mogę - powiedział Piotr Duda.

58 reakcji
2
31
25
Podziel się
Komentarze (25)
zobacz więcej komentarzy (25)
bEqktkKF
KOMENTARZE
(25)
polak
rok temu
Ta pseudo" Solidarność" GRA DO JEDNEJ BRAMKI Z RZĄDEM ...robią tak jak chce rząd i nie stoja wcale za pracownikiem ...to nie ta same związki z przed stanu wojennego...
Sebastian A.
rok temu
Solidarność zawsze stawia temu rządowi "twarde warunki"... hahahaha. W edukacji, w sądach, w górnictwie. Wszędzie tam na podstawie tych działań, związek torpeduje protesty i nie patrząc na zdanie innych związków zawodowych, a co najważniejsze - dobro pracowników, podpisuje porozumienia. To znów można założyć... Sukces murowany!!!
ROMAN.
rok temu
BRAWO SOLIDARNOŚĆ BRAWO PAN PREZYDENT DUDA.
bEqktkKX
Ewa
rok temu
Pisowski piesek powie co kaczka powie
antoni
rok temu
Tak bedziem tancowac jak nam dudy zagrajom.
...
Następna strona