Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
25.05.2020 11:26

Drutex planuje zatrudnić nawet 400 osób. Mimo pandemii firma notuje wzrosty sprzedaży

Kryzys związany z pandemią Koronawirusa sprawił, że częściej słychać o zwolnieniach niż poszukiwaniu pracowników. Na tym tle wyróżnia się polski producent okien Drutex. Firma zwiększa sprzedaż zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Drutex Mat. Pras.)
- Kryzys zdaje się nas oszczędzać i jesteśmy w bardzo dobrej kondycji - powiedział prezes Leszek Gierszewski

Zapowiadane zwiększenie zatrudnienia wynika przede wszystkim z dynamicznie rosnącego zainteresowania produktami firmy, zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. To efekt poczynionych w ostatnich kilku latach, wartych kilkaset milionów złotych, inwestycji w nowoczesne hale produkcyjne, innowacyjny park maszynowy czy rozwój sieci sprzedaży.

- Pomimo dotykającego światową gospodarkę kryzysu, nasza sprzedaż dynamicznie rośnie. Kolejny raz okazuje się, że konsekwentnie wdrażana strategia rozwoju firmy, oparta na inwestycjach w nowoczesne technologie i najwyższą jakość, przynosi oczekiwane rezultaty - stwierdził prezes Leszek Gierszewski.

- Nasza sieć handlowa jest bardzo zdywersyfikowana, składa się z kilku tysięcy podmiotów na całym świecie, więc nawet zachwianie sprzedaży na którymś z rynków, choćby spowodowane obecną pandemią, nie powoduje widocznych zmian w całościowym wolumenie sprzedaży. Nawet więc w tym trudnym czasie notujemy wzrosty sprzedaży. Kryzys zdaje się nas oszczędzać i jesteśmy w bardzo dobrej kondycji - dodał.

Drutex planuje zatrudnienie kilkuset osób. Poza pracownikami produkcyjnymi poszukuje m. in. automatyków przemysłowych, elektroników, informatyków, elektryków czy przedstawicieli handlowych. Firma oferuje nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie, ale również szeroki pakiet socjalny, podkreślono.

Koronawirus. Pakiet pomocowy dla firm. Premier: "Gwarancje kredytowe i płynność"

Drutex jest jednym z wiodących producentów stolarki okienno-drzwiowej w Europie. W swojej ofercie, oprócz produktów z PVC, posiada, również okna, drzwi i fasady z aluminium i drewna, jak również rolety.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie, filmik? Wyślij go nam na #dziejesie

Tagi: wiadomości, giełda na żywo, drutex, praca, okna, koronawirus, Covid-19, pandemia
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
25-05-2020

KrzysiekNa zachodzie to jednak lubia fuszerke. Okna z druteksu wyroznia cena i tyle. Jakosciowo bardzo odstaja od konkurencji co najlepiej widac w laczeniach … Czytaj całość

25-05-2020

DUDUŚIDĄ JAK BURZA Z PRODUKCJĄ BO BOJĄ SIĘ ,ŻE TRZASKOWSKI BĘDZIE STARE NAPRAWIAŁ TAŚMĄ I PRODUKCJA IM STANIE!!!

25-05-2020

jaopinie pracowników na temat tej firmy sa jednoznaczne, kołchoz za grosze i kolesiostwo....

Rozwiń komentarze (52)