Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Drutex planuje zatrudnić nawet 400 osób. Mimo pandemii firma notuje wzrosty sprzedaży

52
Podziel się

Kryzys związany z pandemią Koronawirusa sprawił, że częściej słychać o zwolnieniach niż poszukiwaniu pracowników. Na tym tle wyróżnia się polski producent okien Drutex. Firma zwiększa sprzedaż zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych.

- Kryzys zdaje się nas oszczędzać i jesteśmy w bardzo dobrej kondycji - powiedział prezes Leszek Gierszewski
- Kryzys zdaje się nas oszczędzać i jesteśmy w bardzo dobrej kondycji - powiedział prezes Leszek Gierszewski (Drutex Mat. Pras.)
bErVqQsB

Zapowiadane zwiększenie zatrudnienia wynika przede wszystkim z dynamicznie rosnącego zainteresowania produktami firmy, zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. To efekt poczynionych w ostatnich kilku latach, wartych kilkaset milionów złotych, inwestycji w nowoczesne hale produkcyjne, innowacyjny park maszynowy czy rozwój sieci sprzedaży.

- Pomimo dotykającego światową gospodarkę kryzysu, nasza sprzedaż dynamicznie rośnie. Kolejny raz okazuje się, że konsekwentnie wdrażana strategia rozwoju firmy, oparta na inwestycjach w nowoczesne technologie i najwyższą jakość, przynosi oczekiwane rezultaty - stwierdził prezes Leszek Gierszewski.

- Nasza sieć handlowa jest bardzo zdywersyfikowana, składa się z kilku tysięcy podmiotów na całym świecie, więc nawet zachwianie sprzedaży na którymś z rynków, choćby spowodowane obecną pandemią, nie powoduje widocznych zmian w całościowym wolumenie sprzedaży. Nawet więc w tym trudnym czasie notujemy wzrosty sprzedaży. Kryzys zdaje się nas oszczędzać i jesteśmy w bardzo dobrej kondycji - dodał.

bErVqQsD

Drutex planuje zatrudnienie kilkuset osób. Poza pracownikami produkcyjnymi poszukuje m. in. automatyków przemysłowych, elektroników, informatyków, elektryków czy przedstawicieli handlowych. Firma oferuje nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie, ale również szeroki pakiet socjalny, podkreślono.

Zobacz także: Koronawirus. Pakiet pomocowy dla firm. Premier: "Gwarancje kredytowe i płynność"
bErVqQsJ

Drutex jest jednym z wiodących producentów stolarki okienno-drzwiowej w Europie. W swojej ofercie, oprócz produktów z PVC, posiada, również okna, drzwi i fasady z aluminium i drewna, jak również rolety.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie, filmik? Wyślij go nam na #dziejesie

bErVqQte
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(52)
Dolar
rok temu
Kołchoz serio? kto pisze te komentarze to nie wiem. W sumie pewnie zależy na jakim stanowisku się pracuje, ale ja nie narzekam, ani na kase ani na warunki współpracy
marcin
rok temu
Ja się nie do końca zgodzę, bo jestem posiadaczem okien od nich i nie ma się do czego przyczepić serio. Dobrze, że chcą zatrudniać, teraz nowe miejsca pracy się przydadzą.
Olecki
rok temu
Firmę dobrze znam, bo niedaleko mieszkam, sam nie pracowałem u nich, ale raczej dobre opinie mają. Jeżeli chodzi o jakość okien też ok, mam w całym domu od nich stolarkę okienną.
bErVqQtf
Kamila
rok temu
No i super, bo wiele osób straciło pracę przez tę pandemię, także na pewno chętnych nie będzie brakować.
Rysio
rok temu
Rewelacyjni, solidni. Konkretna firma, która nie zwalnia tylko daje pracę. Ekstra!
...
Następna strona