Trwa ładowanie...
bEKASEzp
Notowania
Przejdź na

Duda nie chce obowiązkowych szczepień na COVID. Rzecznik MZ komentuje

- Jestem absolutnie przeciwnikiem obowiązkowego szczepienia. To przekroczenie granicy, na które nie możemy sobie pozwolić - zadeklarował prezydent Andrzej Duda. Co na to rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz? - Szczepienia na koronawirusa nie są szczepieniami obowiązkowymi, a prezydent chyba się odnosił do szczepień przeciwko COVID-19. A co do szczepień obowiązkowych, będę wyrazicielem całego Ministerstwa Zdrowia: wszystkie, które do tej pory mieliśmy i mamy nadal, doprowadziły do wyrugowania szeregu chorób, które stanowiły bardzo duże zagrożenie cywilizacyjne. Nie mamy odry, polio, ospy - komentował w programie "Money. To się liczy" Andrusiewicz. Czy minister zdrowia będzie starał się wytłumaczyć Dudzie, że lepiej namawiać Polaków do szczepień? - Minister zdrowia stara się rozmawiać systematycznie ze wszystkimi, w tym również z prezydentem. Wyraża cały czas jednoznaczną opinię: szczepienia nas ratują - mówił Andrusiewicz.

0
0
14
Podziel się
Komentarze (14)
zobacz więcej komentarzy (14)
bEKASEzB
KOMENTARZE
(14)
Ewelinka
2 miesiące temu
Super ze nie chce, ale też niech nie daje prawa pracodawcy do decydowania o wstrzykiwaniu pracownikom preparatu pod groźbą zmniejszenia wynagrodzenia, urlopu bezpłatnego a tym samym utraty dochodów. Albo coś jest obowiązkowe i każdy się podporządkowuje albo jest dobrowolność, której wybór nie będzie w żaden sposób ograniczał życia osób, które podjęły taka a nie inna decyzję.
Polak
2 miesiące temu
Spróbujcie NAS POLAKÓW ratować szczepionkami na siłę to odpowiemy ogniem takim, że będziecie tego żałować.
Marian
2 miesiące temu
Jeśli mówi prawdę i nie będzie szukał jakiegoś innego wejścia od zaplecza to facet jest ok,ale obawiam się że to puste gadanie żeby zatkać gęby ludzkie,pożyjemy ,zobaczymy
bEKASEzT
DrSeuss
2 miesiące temu
Po co sie szczepic kiedy nie ma zadnej pandemii juz dawno sie skonczyla
Grom123
2 miesiące temu
Pierwszy raz jest po mojej stronie