Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Ekspresówka przez mazurskie jeziora. "Już dziś samochody tam jeżdżą"

- Chcemy zastąpić drogę krajową przez Mazury drogą ekspresową o tym samym natężeniu ruchu, ale mniejszym oddziaływaniu na środowisko - powiedział w programie "Money. To się liczy" minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Nowa droga – już potocznie nazywana autostradą przez Mazury – ma przebiegać przez cztery jeziora i będzie wymagała budowy trzech gigantycznych mostów. - Drogą krajową nr 16, która przebiega dokładnie przez te tereny, jeżdżą dziś samochody w ilościach, których my nie możemy zaakceptować, przede wszystkim pod kątem niszczenia środowiska naturalnego – zaznaczył minister. - Każdy, kto przyjeżdża na Mazury, wie, że to tak wygląda – dodał.

KOMENTARZE
(13)
tubylec
4 lata temu
"nie chcemy tam"- możecie nie chcieć! My chcemy tu, na Mazurach dobrej drogi!
bodzio
4 lata temu
Przypatrzcie się pseudo jewropejczycy drogom na zachodzie europy przez jakie tereny przechodzą.Jeżdzicie tamtymi drogami i chwalicie.Ale u nas nie wolno. Eko terroryści wyprowadżcie się z bloków willi w których mieszkacie obecnie.Przecież na tych terenach co teraz stoją te domy i bloki też była dzika natura i siedliska jakiś rzadkich gatunków.
figo
4 lata temu
Wyjazd z Dolnego Slaska na Mazury ok. 10godz,meka moze raz ktos pojedzie i nigdy wiecej,a region traci bo dzieki dobrym drogom bedzie lepiej dla wszystkich.
UPA
4 lata temu
Polska dla Polaków, a każdy region Polski dla ich mieszkańców!
Mazurka inna
4 lata temu
NIE CHCĘ TURYSTÓW ANI OSIEDLEŃCÓW NA MAZURACH. Mieszkam tu od dziecka i nie życze sobie zmian. Chcę dzikich i pustych. ODCZEPCIE SIĘ. Inwestujcie u siebie w miastach !!!!!!!!!!!