Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Firma z Krakowa zainteresowana dostarczaniem jedzenia do lodówkomatów. InPost chce rozwijać usługę

2
Podziel się:

Lodówkomaty wizualnie przypominają paczkomaty, działają też na podobnej zasadzie. Umożliwiają jednak przechowywanie żywności w odpowiednio niskiej temperaturze. Firma InPost właśnie znalazła pierwszego chętnego na dostarczanie do nich produktów.

InPost kojarzony jest z charakterystycznymi żółtymi urządzeniami
InPost kojarzony jest z charakterystycznymi żółtymi urządzeniami (Wikimedia Commons CC BY-SA)
bEKsOMRh

W Warszawie i okolicach znajdziemy 36 lodówkomatów. Zostały postawione jesienią ubiegłego roku. W Krakowie jest ich 15. To właśnie w stolicy Małopolski działa Projekt Karma – firma, która jako pierwsza zadeklarowała gotowość współpracy z InPostem – informują "Wiadomości Handlowe".

Lodówkomaty przystosowane są do przechowywania warzyw i owoców, mrożonek, produktów świeżych, tortów i ciast, artykułów farmaceutycznych, kosmetyków, a także kwiatów czy upominków.

InPost prowadził rozmowy na temat dostaw do lodówkomatów z kilkoma sieciami handlowymi. Negocjacje prowadzone były m.in. z Auchan, Rossmannem i Drogerią Natura.

bEKsOMRj

Obejrzyj: Rafał Brzoska: Wyganiam menedżerów do domu

Od 2014 r. klienci mają do dyspozycji Coolomaty, rozwijane przez spółkę Coolomat. W Warszawie jest ok. 30 urządzeń tego typu. Spółka współpracuje już m.in. z Auchan, Carrefourem, Piotrem i Pawłem, Frisco.pl, Rano Zebrano oraz firmami cateringowymi.

bEKsOMRp

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEKsOMRK
KOMENTARZE
(2)
Polska
3 lata temu
Dopamaty
lol
3 lata temu
Lekka przesada już... Ci ludzie maja pełne rece roboty. Pracują naokragło. Przy okazji dostają opieprz za wszystko od kupujących. Nie mówiąc już o korkach na ulicach...