Trwa ładowanie...
bELuWLUB
Notowania
Przejdź na

Gospodarka po epidemii. Koniec ery made in China

- Kryzys finansowy roku 2008 bardzo wystraszył na początku, po czym nie doprowadził do wielkich zmian. Tutaj, jeśli to będzie kryzys potężny, możemy mówić tylko o scenariuszach, on może zupełnie zredefiniować pojęcie globalizacji, a nawet wycofanie się z globalizacji. Jeśli będzie mniejszy, nastąpią zmiany związane z bezpieczeństwem. Firmy będą się starały bardziej te łańcuchy skrócić, mieć więcej pod kontrolą - mówił podczas debaty money.pl o gospodarce po epidemii koronawirusa prof. Witold Orłowski z Akademii Finasów i Biznesu Vistula.

0
0
297
Podziel się
Komentarze (297)
zobacz więcej komentarzy (297)
bELuWLUN
KOMENTARZE
(297)
Vinotu
2 lata temu
Co ten gosc bredzi? Tytul profesora przywiozl na pontonie??
Kik
2 lata temu
Zgadzam się z tym, że może teraz wròca czasy rodzimych czy europejskich producentòw ktòre były droższe ale jakosciowo dużo lepsze niż ten Chiński tani badziew ktòry często ulegał uszkodzeniom.
Polak
2 lata temu
dawno o tym gadam od lat nie trzeba byc profesorem tylko tanio i tandeta dawno nie pociagna
bELuWLVf
Ocknięty
2 lata temu
Zastanówmy się!!! Tytuł - "Koniec Made in China" a rząd zamawia kolosalną ilość maseczek z Chin. U nas w tym czasie upada przemysł i nikt nie proponuje przebranżowić jakieś zakłady żeby wyprodukowały maseczki i przynajmniej przez jakiś czas wytrzymały tylko pompujemy pieniądze do Chin i opowiadamy jak Chiny upadną.
Andy
2 lata temu
Do Lucka,zaloz firme i pokaz na swiat swoja mysl techniczna.Piszesz glupoty w Polsce nie bylo dobrej firmy za Balcerowicza,przyklad Bumar Labedy-podzespoly Koreanskie,Angielskie i zwiazki zawodowe.
...
Następna strona