Grzechorz Krychowiak inwestuje w kolejny biznes. "To budowanie jak z klocków lego"

- Zainwestowałem 5 mln zł w startup budowlany, który wymyślił innowacyjne rozwiązanie budowania bez użycia betonu – powiedział w programie „Newsroom WP” Grzegorz Krychowiak, piłkarz i właściciel salonów mody Balamonte. – Jest to szybki, tani i energooszczędny sposób, który przypomina budowanie z klocków lego. Mam też nowy pomysł na zainwestowanie pieniędzy, który zrodził się miesiąc temu. Koronawirus trochę pokrzyżował te plany, ale myślę, że pomysł zrealizuję za dwa-trzy lata. Mogę jedynie zdradzić, że to branża medyczna. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się kilka lat pograć w piłkę, zanim zajmę się tylko biznesem. Póki co sprawia mi to wielką radość, na treningi jeżdżę z uśmiechem.

Więcej wideo
Prezes giganta o kobietach w pracy. "Kompetencje są najważniejsze"Prezes giganta o kobietach w pracy. "Kompetencje są najważniejsze"
"Ministerstwo nie dowozi". Tak rząd poległ w sprawie Pyszne.pl [OPINIA]"Ministerstwo nie dowozi". Tak rząd poległ w sprawie Pyszne.pl [OPINIA]
Chińskie auta podbijają rynek. Prezes: nie obrażajmy się na klientówChińskie auta podbijają rynek. Prezes: nie obrażajmy się na klientów
Polska pędzi na demograficzną ścianę. Ekonomista: to nas uratujePolska pędzi na demograficzną ścianę. Ekonomista: to nas uratuje
Tysiące kurierów do zwolnienia. Jest reakcja władzy. "Skandaliczne działanie"Tysiące kurierów do zwolnienia. Jest reakcja władzy. "Skandaliczne działanie"
Rząd spiera się o najem. Pałac Prezydencki komentujeRząd spiera się o najem. Pałac Prezydencki komentuje
Polska przegrywa stawkami. "We Francji i Niemczech płaci się lepiej"Polska przegrywa stawkami. "We Francji i Niemczech płaci się lepiej"
Wybrane dla Ciebie