Trwa ładowanie...
bEqJQaPp

Notowania

Przejdź na

Grzechorz Krychowiak inwestuje w kolejny biznes. "To budowanie jak z klocków lego"

- Zainwestowałem 5 mln zł w startup budowlany, który wymyślił innowacyjne rozwiązanie budowania bez użycia betonu – powiedział w programie „Newsroom WP” Grzegorz Krychowiak, piłkarz i właściciel salonów mody Balamonte. – Jest to szybki, tani i energooszczędny sposób, który przypomina budowanie z klocków lego. Mam też nowy pomysł na zainwestowanie pieniędzy, który zrodził się miesiąc temu. Koronawirus trochę pokrzyżował te plany, ale myślę, że pomysł zrealizuję za dwa-trzy lata. Mogę jedynie zdradzić, że to branża medyczna. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się kilka lat pograć w piłkę, zanim zajmę się tylko biznesem. Póki co sprawia mi to wielką radość, na treningi jeżdżę z uśmiechem.

0
0
7
Podziel się
Komentarze (7)
zobacz więcej komentarzy (7)
bEqJQaPB
KOMENTARZE
(7)
robi
rok temu
wszystko fajnie ale z jednym wyjątkiem - ten system nie do końca ma dobrze opracowaną technologię łączenia elementów - szczególnie w przypadku domów piętrowych. Widziałem to w praktyce i stwierdzam jednoznacznie, że przez niedopracowany proces naraża się właścicieli na szkody w przyszłości.
xsio
rok temu
tylko czy takie budowanie na pewno jest trwałe ?
dziadyga
rok temu
proponuje pustaki rządowe wierne i mierne
bEqJQaPT
inwestor
rok temu
A zapytajcie ile juz tych bloczków lego sprzedali ... bo juz 10 lat Słysze o tej technologii i jakoś nikt nie buduje z tego ... kiedyś to było HCH ... zbierają na to kasę od lat bez efektów
okko
rok temu
a co powinien zrobić prezes boniek , żeby pijast gliwice przestał kupować mecze ligowe