Trwa ładowanie...
bFdOtUxx
Notowania
Przejdź na

Indigo Nails: Polska jest mocarstwem lakierów hybrydowych

- Jesteśmy jako Polska wyspecjalizowani w kosmetyce białej, stajemy się mocarstwem lakierów hybrydowych i produktów do stylizacji paznokci - mówi Nino Dżikiji Magdalena Malaczyńska, prezes Indigo Nails. Właścicielka łódzkiego imperium kosmetycznego wszystkie kolory swoich produktów wymyśla sama, włącznie z wymyślnymi nazwami. Oferta Indigo jest tak innowacyjna, że zdaniem prezes inspiruje do tworzenia podobnych produktów nawet wielkie międzynarodowe sieci. Magdalena Malaczyńska mówi też o planach uruchomienia marki makijażowej jeszcze w tym roku.

0
0
28
Podziel się
Komentarze (28)
zobacz więcej komentarzy (28)
bFdOtUxJ
KOMENTARZE
(28)
Patka
3 lata temu
Fajny wywiad, Pani Magda inspiruje swoją osobą i podejściem do biznesu. Jestem klientką Indigo, dlatego cieszę się z ich sukcesów. Oby tak dalej :)
Monka
3 lata temu
Za każdym razem jestem pod wrażeniem co raz to nowych kolorów z indigo, na zasadzie: o rany, nie wiedziałam, że taki odcień istnieje! Ale jak dla mnie jest to fajne, poszerza horyzonty, trafiają też dzięki temu w każde gusta :)
Aga
3 lata temu
Super, że marka Indigo osiąga takie sukcesy, bo jest za co ją docenić. Zawsze jest kilka kroków przed innymi markami, zaskakuje innowacyjnością, oryginalnością, ale też stawia na świetną jakość. Brawo!
bFdOtUyb
Milenka
3 lata temu
Ja jestem dumna, że mamy taką potężną firmę w Polsce. Pani prezes to kobieta petarda, wielozadaniowa i kreatywna. Widać, że ma pomysł na Indigo i cały czas chce na zaskakiwać, brawo :) Ja czekam na więcej ;)
Alka
3 lata temu
Taka pozycja na rynku zdecydowanie należy się firmie Indigo. Ja jestem im wierna od lat, bo uważam,że dbają o swój rozwój i zadowolenie klientów. Najlepsze kolekcje i zaskakujące kolorki to ich atuty. Gratulacje
...
Następna strona