Trwa ładowanie...
bDzjqakB

Notowania

Przejdź na

Inwestycje w złoto. "Bezpieczna przystań, przyciąga inwestorów"

Gorączka złota, Polacy rzucili się na sztabki. - Tak, złoto ma ostatnio bardzo dobry czas, w tym roku osiągnęło rekordowo wysokie poziomy. Trudna i niestabilna sytuacja polityczna i gospodarcza sprzyja perspektywom wzrostowym na rynku złota - powiedziała w programie "Money. To się liczy" Dorota Sierakowska z Domu Maklerskiego BOŚ. - W dużej mierze to efekt pandemii koronawirusa. Wzrost ceny złota widać było już od 2016 r., ale pandemia przyspieszyła ten proces. Złoto jest bardzo popularną inwestycją w czasach kryzysu, krachu, dlatego bieżący rok przyciągał inwestorów właśnie na ten rynek. Złoto traktowane jest jako bezpieczna przystań. Inne alternatywy dla lokat bankowych nie do wszystkich przemawiają, więc złoto może być też wybierane do lokowania kapitału ze względu na brak innego wyboru - dodała.

12 reakcji
2
5
5
Podziel się
Komentarze (5)
28-09-2020
Mój nickKupuj tanio sprzedawaj drogo. Kupując teraz dajecie zarobić innym brafo
zobacz więcej komentarzy (5)
bDzjqakN
KOMENTARZE
(5)
Mój nick
4 miesiące temu
Kupuj tanio sprzedawaj drogo. Kupując teraz dajecie zarobić innym brafo
Anka
4 miesiące temu
Nooo strasznie się rzucili... Szczególnie jak się zarabia 2 500 zł miesięcznie,to faktycznie można "zaszaleć" i inwestować w złoto.Ale bzdury....
DS
4 miesiące temu
Jeśli ktoś potrzebuje wiedzy odnośnie inwestowania polecam Trader21. Jeśli wiedzę będziecie czerpać z mediów, to niedługo Wam wkręca, żeby jeść kamienie.
bDzjqalf
Jags.
4 miesiące temu
Po złoto to tylko do amber gold młody tusk wam doradzi.
Patryk
2 tyg. temu
Złoto zawsze będzie opłacalne. Ja inwestuję z IDF już prawie 3 lata i jestem na sporym plusie. Warto sprawdzić ich ofertę.