Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. Marcin Łukasik
|
aktualizacja

Jak ułatwić podróże koleją. Pomysły można zgłaszać do czwartku

9
Podziel się:

Do czwartkowego popołudnia chętni mogą zgłosić swój udział w "obywatelskiej burzy mózgów". Inicjatywa ma pomóc w ulepszaniu usług publicznych.

Patronem sierpniowej "burzy" jest Fundacja Grupy PKP.
Patronem sierpniowej "burzy" jest Fundacja Grupy PKP. (East News)

Program "GovTech Polska - Aktywuj pomysły!" to inicjatywa, która ma pobudzić nowe rozwiązania informatyczne i technologiczne tak, aby poprawiać warunki życia obywateli.

Oprócz firm i startupów w programie będą mogli wziąć udział również obywatele - pierwsza obywatelska "burza mózgów" w ramach GovTech Polska - Aktywuj pomysły! odbędzie się 13 sierpnia w Google Campus w Warszawie.

Patronem sierpniowej "burzy" jest Fundacja Grupy PKP. Przygotowała ona zadanie, które polegać będzie na poszukiwaniu pomysłów na ułatwienie planowania podróży polską koleją.

Aby wziąć w niej udział trzeba do czwartku do godz. 12 wypełnić ankietę na stronie: https://www.webankieta.pl/ankieta/447718/formularz-zgloszeniowy-smartpkp.html. Spośród zgłoszeń organizatorzy wybiorą 45 osób, które otrzymają zaproszenie.

Zobacz także: Obejrzyj: 66 mld zł na inwestycje kolejowe. 90 proc. środków zaangażowanych

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(9)
ciągle opóźni...
3 lata temu
może zegarki dla pracowników PKP????
Alamagorodo
3 lata temu
A tymczasem wczoraj (7.08.2019) na tablicy informacyjnej dworca w Głogowie widziałem opóźnienie pociągu z Krakowa wynoszące dokładnie 1471 minut.
Jan
3 lata temu
Ludzie mają podać pomysły a oni z zarządu wezmą dużą kasę za dobrą pracę.
Wojtek
3 lata temu
Wystarczy na początek wprowadzić cykliczny rozkład jazdy - z taktem godzinnym lub dwugodzinnym oraz zapewnić odpowiednie skomunikowane na stacjach węzłowych.
wpr
3 lata temu
żeby pkp nie ogłaszał wiecznie przeprosin za opóźnienia lub brak pociągu. Więcej nie potrzeba pasażerom do szczęścia. Przepraszamy za opóźnienie 30 min. które może ulec zmianie do 120 minut. Ten pociąg wjeżdża na peron z jednym składem za 1 minutkę i kierunkiem na inne trasy.