Trwa ładowanie...
bErNFvoB

Notowania

Przejdź na

Kiedy otwarcie granic? "Roztropność i rozwaga najlepszymi doradcami"

- Jestem zwolennikiem tego, że jeśli w państwach ościennych mamy sytuację epidemiczną opanowaną na podobnym poziomie jak w Polsce, a nawet lepszym, mamy standardy sanitarne podobnie wysokie jak w Polsce, to nie widzę powodu, żeby granice na zasadzie wzajemności nie były otwierane - powiedziała wicepremier i minister rozwoju Jadwiga Emilewicz w programie "Money, To się liczy". - Takie rozmowy prowadzimy w rządzie, myślę, że dobre informacje będziemy mieć jeszcze w czerwcu - powiedziała Emilewicz. Decyzje w sprawie granic będzie ogłaszał premier Morawiecki po konsultacji z ministrem zdrowia i GIS. Przypomniała też, że decyzja o otwarciu granic UE nie została jeszcze podjęta. - Roztropność i rozwaga są tu najlepszymi doradcami - tłumaczyła.

0
0
38
Podziel się
Komentarze (38)
zobacz więcej komentarzy (38)
bErNFvoN
KOMENTARZE
(38)
Andy
rok temu
Prawo do poruszania sie zostalo nielegalnie nam odebrane. Epidemia epidemia, ale co jesli ktos przed ta epudemia wlasnie chce uciec? A co jesli epidemii nie ma, albo niebezpieczenstwo jest znukome? A co jesli ktos utknal w Polsce i nie ma srodkow na zycie. Bo mieszka za granica?
mika
rok temu
Granice powinne byc otwarte...nie ma tu nic z korona...wszedzie to jest.. Wiec dlaczego nie mozna wyjechac na Urlaub...po prostu uwazac...
Roksa
rok temu
Otworzyć granicę z Niemcami, bo chcę przyjechać na tydzień do domu, nie otwierać z Ukrainą, bo to nikomu nie potrzebne.
bErNFvpf
Pik
rok temu
Otwieraj Harry Poter
Pik
rok temu
Otwieraj Harry granice
...
Następna strona