Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Koniec z bieganiem po urzędach. Pozwolenie na budowę przez internet

- Pracujemy nad centralnym rejestrem uprawnień budowlanych, który spowoduje, że organy administracji architektoniczno-budowlanej będą sprawdzały uprawnienia w tym jednym miejscu. Nie będzie konieczne przedkładanie dodatkowych dokumentów. Dziś mamy elektroniczne formularze, które trzeba wydrukować i zanieść do urzędu. W obecnej sytuacji konieczne jest, żeby te formularze mogły być składane elektronicznie. Chcemy, żeby z początkiem roku program pilotażowy ruszył we wszystkich starostwach powiatowych. Na koniec roku chcemy, żeby to postępowanie było w jak największej mierze elektroniczne - mówiła w programie "Money. To się liczy" wiceminister rozwoju, pracy i technologii Anna Kornecka.

13-11-2020
Tagi:
zmiany, pozwolenie na budowę, prawo budowlane, video, anna kornecka
0
0
99
Podziel się
Komentarze (99)
zobacz więcej komentarzy (99)
KOMENTARZE
(99)
pati
2 lata temu
zaoszczędzili,więc w szybkim tępie trzeba sie budować,bo pandemia na wiosnę zniknie oraz nowa zmiana przyjdzie Nikomu już nie wierzę trzy kroki do przodu,na drugi dzień dwa kroki do tył!
endloch
2 lata temu
Ktoś się najadł szaleju , że takie bzdury pisze. W IV rzeczypospolitej może tak będzie ale w obecnej na pewno nie.
MAFIA SAMPRZĄ...
2 lata temu
Organy administracji architektoniczno-budowlanej do Gwałtownej Likwidacji - Skończyła się Era Zacofania - Nie wiemy co to jest: Dom, Powierzchnia Zabudowy, Fundament itp; a Musimy uzyskać Pozwolenie Na BUDOWĘ. Traktowanie Inwestora jak Poddanego - Ukaz Carski w Polsce jest Zbędny. Pozwalajcie SOBIE w POWIECIE - TYLKO na Państwowej Budowie.
WW34.
2 lata temu
Bez pozwolenia urzędnika w tym chorym kraju nie zrobicie NIC !
nadczłowieki
2 lata temu
Jestem księdzem i buduje sobie co chce.
...
Następna strona