Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Do końca czerwca przedsiębiorcy mogli zgłosić wniosek o zwolnienie składek ZUS za maj. - Ogromne zainteresowanie, nie tylko ostatniego dnia, ale cały tydzień. Te sprawy teraz będą analizowane, termin jest terminem, po to też, by panował porządek. Kto się spóźnił i nie zapłacił składek, będzie mógł wnioskować o różnego rodzaju odroczenia na zasadach ogólnych - powiedziała w programie "Money. To się liczy" Gertruda Uścińska, prezes ZUS. - Rozłożenie składek na raty, niepobieranie opłaty prolongacyjnej. To cieszy się też ogromnym zainteresowaniem. Płatnicy, jeśli będzie taka potrzeba na lipiec, sierpień i kolejne miesiące, mamy udoskonaloną formę pomocy. To jest dobrze adresowana pomoc, bo jest indywidualizowana - dodała.

firma
przedsiębiorcy
27
Podziel się:
KOMENTARZE
(27)
Aga
4 lata temu
Od marca czekam na decyzje o zwilnieniu z 50% skladek zus. Mam do tego prawo skoro firma calkowicie stala jest lipiec.....a.decyzji brak
poraszka
4 lata temu
Pani prezes zapraszam w swiętokrzyskie tylko informacja telefonicza że ZUS umorzony za marzec, a na platformie zaległość za marzec i zero informacji od ZUS wizyta w informacji brak odp. nie wiem coś o systemach elektronicznych itp.tak wygląda pomoc czas na prawde to kiedy przyjcie pismo że marzec umorzony bo w ZUS nikt nie jest odp.
Cenzor
4 lata temu
Ci wszyscy janusze biznesu to niech pozamykają swoje lewizny i do widzenia.
Erassmus
4 lata temu
Prywaciarze nieudolni,słabi o lepkich rączkach powinni zrezygnować z prowadzenia tych swoich krzaków i to jest teraz TEN moment.
Karolak
4 lata temu
Zawieśmy działalności na 3 miesiące i cały rozdawniczy świat PiS zawali się im na te puste głowy.
...
Następna strona