Trwa ładowanie...
bDHWBeHV

Notowania

Przejdź na

Koniec zwolnień ze składek. Prezes ZUS: są też inne formy wsparcia

Do końca czerwca przedsiębiorcy mogli zgłosić wniosek o zwolnienie składek ZUS za maj. - Ogromne zainteresowanie, nie tylko ostatniego dnia, ale cały tydzień. Te sprawy teraz będą analizowane, termin jest terminem, po to też, by panował porządek. Kto się spóźnił i nie zapłacił składek, będzie mógł wnioskować o różnego rodzaju odroczenia na zasadach ogólnych - powiedziała w programie "Money. To się liczy" Gertruda Uścińska, prezes ZUS. - Rozłożenie składek na raty, niepobieranie opłaty prolongacyjnej. To cieszy się też ogromnym zainteresowaniem. Płatnicy, jeśli będzie taka potrzeba na lipiec, sierpień i kolejne miesiące, mamy udoskonaloną formę pomocy. To jest dobrze adresowana pomoc, bo jest indywidualizowana - dodała.

78 reakcji
15
36
27
Podziel się
Komentarze (27)
02-07-2020
SlawW większości firm niewiele się zmieniło, ciągle nie ma kasy, zaczną się kłopoty i brak opłacenia ZUS, przedsiębiorcy będą masowo zamykać działalności.
zobacz więcej komentarzy (27)
bDHWBeIh
KOMENTARZE
(27)
Slaw
8 miesięcy temu
W większości firm niewiele się zmieniło, ciągle nie ma kasy, zaczną się kłopoty i brak opłacenia ZUS, przedsiębiorcy będą masowo zamykać działalności.
Adam
8 miesięcy temu
Gdyby nie przedsiębiorcy nie mieli by 500+ i 13,14 emerytury to my to wszystko fundujemy nie PiS nie rząd to gdy nie będzie przedsiębiorców tych drobnych małych i dużych to skąd to Antonii dostaniesz od Jarka z kieszeni !!!
półdatnik
8 miesięcy temu
ZUS Infolinia - wybierz numer i CZEKAJ 48 godzin na połączenie.
bDHWBeIz
Twój nick
8 miesięcy temu
Tak wspierają gospodarkę, że ta nie tylko stanęła do pionu, ale nawet upadła w przeciwnym kierunku i kwiczy
HaraczeDudy
8 miesięcy temu
są dobijające dla przedsiębiorców. Jeśłi nagle jest jakiś "PlanDudy" (czyli propaganda przedwyborcza) , to niech Duda z Morawieckim przyznają się jak łupią obywateli i później cynicznie rozdają ich kasę w swoim interesie. ZUS-y i rozliczne podatki to jest ponad połowa ukradzionej ludziom kasy. Przy nich średniowieczna dziesięcina, to jest łaskawość władców.
...
Następna strona