Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
oprac. oprac. Paweł Orlikowski
|
aktualizacja

Konwencja PiS. Jarosław Kaczyński zapowiada nowy program

173
Podziel się

Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konwencji programowej PiS w Katowicach zapewnił, że jego partia - by iść dalej - potrzebuje nowego programu - kontynuacji, ale i zmian oraz rozwoju.

Konwencja programowa PiS. Jarosław Kaczyński o planach rządzącej partii na kolejne lata
Konwencja programowa PiS. Jarosław Kaczyński o planach rządzącej partii na kolejne lata (Prawo i Sprawiedliwość, Joanna Borowiak - PiS)
bDnBuRvV

- Stoją przed nami bardzo ważne wyzwania, odnoszące się do wszystkich sfer życia - mówił na początku swojego wystąpienia prezes PiS Jarosław Kaczyński. W Katowicach rządząca partia zorganizowała kampanię programową, jej główne hasło to: "Myśląc Polska".

- Musimy szukać wszystkich zasobów wzrostu. W sferze organizacji naszego życia publicznego, społecznego i gospodarczego. I tych zasobów, które daje nam dzisiaj bardzo szybki rozwój nauki i techniki. Z tego też musimy umieć korzystać - powiedział prezes PiS. Zdaniem Jarosława Kaczyńskiego, trzeba też korzystać z zasobów finansowych, zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

bDnBuRvX

- Pieniądz jest tani i byłoby grzechem z tego nie skorzystać do realizacji projektów obejmujących Polskę, ale i cały nasz region w Europie. Musimy mieć taki program i przedstawić go społeczeństwu. To nasze trudne, ale realizowalne zadanie, można uczynić nasz kraj, naszą ojczyznę lepszą niż dziś. Dobra zmiana musi być kontynuowana - stwierdził szef Prawa i Sprawiedliwości.

Zobacz także: Obejrzyj: Kaczyński ostro na konwencji PiS. Mówił o "ofensywie zła"

Jak dodał, musi trwać dobry czas Polski i dobry czas Polaków. - W przedsięwzięciach programowych musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, co robić, by ten czas był jak najdłuższy - powiedział Kaczyński.

bDnBuRwd

- Nasze zwycięstwo jest prawdopodobne, ale jeszcze nie jest pewne. My chcemy, by za kolejne cztery lata mówili, że nasza koalicja jest wiarygodna. Ale musimy myśleć też w dalszej perspektywie. Nie można myśleć tylko na cztery lata, ale trzeba myśleć dalej. Musimy o tym pamiętać - dodał. Jarosław Kaczyński podkreślił, że Polska silna i życzliwa wobec swoich obywateli może odnosić sukcesy i właśnie taką Polskę - jak twierdzi - PiS chce budować.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDnBuRwe
bDnBuRwy
KOMENTARZE
(173)
POPIERAJACY ...
rok temu
HIPERINFLACJA wkrótce!
Xxx
rok temu
Kolejny program dla Dzesik i Brajanów...
ff
rok temu
O, szykuje się program Wino+
bDnBuRwz
Qń Wolski
rok temu
Efekt 500 + to głównie inflacja, wzrost cen, usług. Ale także podział społeczeństwa i brak zamierzonego efektu wzrostu narodzin dzieci... Sukces, co jak Broszki 1:27
ZŁY -jako now...
rok temu
Jedyny PROGRAM to utrzymać się przy władzy -gratuluję .
...
Następna strona